Dgs Sonuçları İçin Artık Son Dakikalar? Aklınızda Hiçbir Soru Kalmasın

Ana Sayfa Haber Eğitim Dgs Sonuçları İçin Artık Son Dakikalar? Aklınızda Hiçbir Soru Kalmasın
  2017 Dgs Sınavı açıklanmasına az bir süre kaldı. 29 Ağustos 2017 de açıklanması beklenen sınavın daha ileri bir tarihe açıklanmasından sonra heyecan gittikçe dahada arttı, bu süreçte Dgs’ye giren binlerce öğrenci heyecanla beklemektedir. 2017 DGS’de 60 Matematik 60 Türkçe olmak üzere 120 soru sorulmaktadır.

Binlerce önlisans öğrencisinin umudu olan DGS sınavı, bu senede Lisansa geçmek isteyen binlerce öğrencinin umudu olmaktadır. Bunun başını AÖF’ün göz bebeği olan ADALET bölümü çekmektedir, memur olsun, öğretmen olsun, mühendis olsun halihazırda işi olanların bile AÖF ADALLET’ten DGS sınavı ile Hukuka geçmenin hayalini kurmaktadır, hal böyle iken revaçta olan ADALET bölümünü formumuz da değerli hocalarımız ile değerlendirmekteyiz.

Bundan önce DGS HUKUK 3.SINIFTAN BAŞLATAN ÜNİVERSİTELER ile bir çalışma yapmıştık ve çok olumlu yorumlar aldık değerli hocalarımız ile birlikte akılda soru kalmasın diye, bir platform oluşturduk hangi bölüm olursa fark etmez hocalarımız değerlendirmektedirler. Platformumuza buradan gidebilirsiniz. Dgs | Forum

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir