Doğal Yollarla Kaş ve Kirpik Uzatma Kürü

Ana Sayfa Genel Doğal Yollarla Kaş ve Kirpik Uzatma Kürü
Ebru Taş   Kirpiklerim dökülüyor, kirpiklerim kısa uzasın istiyorum, kaşlarımı gürleştirmek istiyorum diyenler bu yazıyı mutlaka okumalı!:) Denediğim ürünler fayda etmiyor doğal yollarla ne yapabilirim diye düşünüyorsanız sizlere evde nerdeyse günlük tükettiğimiz iki malzeme ile Kaş ve kirpik uzatma kürü vereceğiz.

Türk kahvesinin içinde birçok yararlı vitaminler bulunmakta. Telvesini bile yüzümüze peeling olarak kullanabiliyoruz. Bu sefer kirpiklerimizi uzatmak için kullanacağız. Birçok kimyasal ürüne yüzlerce lira yatırmak bir de fayda,sonuç alamamak kimin hoşuna gider ki?

Sadece iki malzeme ile kürümüzün yapılışını öğrenelim.

》1 tatlı kaşığı siyah demlenmiş çay

》1 tatlı kaşığı Türk kahvesi

Kaş ve Kirpik Uzatma Kürü Hazırlanışı:

Demlenmiş siyah çay biraz soğuduktan sonra 1 tatlı kaşığı alın ve herhangi bir bardak veya kase ne tercih ederseniz koyun. Sonra 1 tatlı kaşığı Türk kahvesini yine aynı şekilde soğuk hali ile ekleyip karıştırın.

Kaş ve Kirpik Uzatma Kürü Uygulanışı:

Karışımı kulak çubuğu yardımı ile uygulayacağız. Ama öncesinde göz altınızı bir makyaj pamuğunun yarısını keserek kapatın. Koyuluk olmasını, akmasını istemeyiz. Sonra kulak çubuğunu karışıma batırıp kirpik diplerinize ve kirpik uçlarına uygulayın. Göz içine çok temas ettirmeyin. Akşam uygulanıp uyumanız daha etkili olacaktır. Kaşlarınıza da aynı şekilde diplerine yedirerek sürün.

NOT: Karışımı bir defadan fazla kullanmayın. Günlük yeni hazırlayın. Eski karışımı dökün. Göz enfeksiyonuna neden olmasın.

1 ay düzenli olarak kullandığınızda kirpikleriniz sıkılaşacak, gürleşecek ve uzayacak. Lütfen düzenli uygulayın.

Sormak istediklerinizi lütfen yorum bırakmayı unutmayın.:)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir