DSİ kura çekimi sonuçları merak ediliyor. DSİ işçi alımında devam ediyor. Vatandaşlar başvurularını 27 Ağustos’a kadar bitirmişti. Sınavın öncesinde katılacak adayların belirlenmesi için noter huzurunda kura çekimi yapılıyor. Peki DSİ kura sonuçları nereden öğrenilir? DSİ kura sonuçları açıklandı mı?

DSİ Kura Sonuçları Nereden Öğrenilir? DSİ Kura Çekimi Sonuçları

DSI Kura Sonuclari Nereden Ogrenilir

DSİ işçi alımı devam ediyor. Noter huzurunda kura çekimi sonrası kura sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı merak ediliyor. Peki DSİ kura sonuçları açıklandı mı?

DSİ Kura Çekimi Sonuçları İçin Tıklayın

1100 TL PANDEMİ PARA SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

PTT PANDEMİ PARA SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

DSİ İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Katılanlar DSİ kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağını sorguluyor. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 2 bin 5 kadroya sürekli işçi alımı yapılacak. DSİ kura çekimi Noter tarafından ve kamera kaydı alınarak yapılacak.

Sonuçlar kurum internet adresinde ilan edilecek. Pandemi sebebiyle kura çekimine kısıtlı aday kabul edilecek aday haricinde hiç kimse kampüse alınmayacak.

DSİ sınavının öncesinde sınava katılacakların tespitine yönelik noter huzurundaki kura çekimi; açık iş sayısının dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 06.09.2021 tarihinde saat 10:00’da Bölge Müdürlüklerinde yapılacak. Kurada belirlenmiş olan adaylar daha sonra Bölge Müdürlükleri internet sitesinde ilan edilecek. Adaylara ayrı şekilde tebligat yapılmayacak. Sınavı kazananların listesi ise henüz açıklanmadı.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evrak ile Yazılı, Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Talep şartlarını taşımadığı daha sonra anlaşılmış olan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecek.

DSİ KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

DSİ kura sonucu ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı henüz belli değil. Bu arada kurum sonuç tarihi ile ilgili bir açıklamada bulunmadı. Kurada belirlenen adaylar, Bölge Müdürlükleri’nin internet sitesinde ilan edilecek. Sınava hak kazanan adaylara ayrı bir tebligat yapılmayacak


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER