Tv 8’de yayınlanan yarışma programı yine ekranları Tv başına kitledi. Bildiğiniz üzere bu haftada elenecek adaylar belli oldu. Adaylar elenmemek için tüm hünerlerini gösterdiler. Binlerce kişinin merak ettiği soru dün MasterChef kim elendi 23 Ağustos programında. Hatırlanacağı üzere elemeye Duygu, Ayyüce, Esra, Eray, Celal ve Sedat kalmıştı. Duygu, Ayyüce ve Eray ilk aşamayı geçti. Diğer kalan isimler Sedat, Celal ve Esra oldu, peki kim elendi bakalım. 23 Ağustos MasterChef Türkiye son bölümü.

Masterchef Kim Elendi 23 Ağustos

Dün Masterchef Kim Elendi 23 Ağustos

MasterChef eleme gecesinde final oyununa kalan isimler Esra, Celal ve Sedat oldu. Yarışmacılardan 40 dakika içinde “Ciğer Sarma” yapması istendi. Tabi her yarışmada olduğu gibi Sürenin bitiminde tadımlar yapıldı. Şefler oy birliği ile kararlarını açıkladı.

Dahası final oyununda en başarılı tabağı çıkaran kişi, MasterChef Türkiye 2020 yoluna devam eden isim Celal oldu. Son 2’ye kalanlar ise Esra ve Sedat oldu. Bu 2 yarışmacıdan daha zayıf tabağa sahip Sedat, MasterChef’ten elendi.

MASTERCHEF SEDAT TUNCER ELENDİ, MASTERCHEF SEDAT KİMDİR?

Sedat Tuncer, 32 yaşında olmak ile birlikte Masterchef’e İstanbul’dan katılıyor. Kastamonulu olan yarışmacı, özel bir catering firmasında aşçılık yapıyor. Bu arada 13 yıldır yaptığı aşçılık mesleğini çok sevdiğini söyleyen Sedat Tuncer, MasterChef’te olmak istediğini çünkü bunun hayali olduğunu belirtti. Osmanlı mutfağı ve Anadolu mutfağı ile birlikte Uzak Doğu mutfağı bilgisi olduğunu açıkladı.

Masterchef’te Eleme Nasıl Gerçekleşti!

MasterChef’te eleme gecesi başladı. Şefler, dün akşam elemenin nasıl olacağını anlattı. MasterChef’te önceki sezonlarda eleme gecesinde hatırlanacağı üzere bir oyun oynanıyor ve en zayıf tabağı hazırlayan yarışmacı eleniyordu.

Bu sefer ise MasterChef 2020’de ise eleme finali 2 aşamalı gerçekleşti. İlk oyunda başarılı olan 3 aday, elenmekten kurtulurken diğer 3 kişi ise bir oyun daha oynayacaklar. Bu oyunda ise en az başarılı olan yarışmacı MasterChef Türkiye’ye veda edecekti. En az zayıf tabağı olan Sedat yarışmaya veda etti.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER