İlkoku ve ortaokul öğrencilerinin karneleri elektronik ortamda erişime açıldı. Covid-19 pandemisi nedeniyle karneler e-Okul üzerinden alınıyor. Peki, e Karne açılmıyor pop up, çözümü nedir? e-Okul VBS giriş ile karne nasıl görüntülenir? 2020-2021 1. dönem karne notları nasıl öğrenilir? E okul sınav sonuçları

e-Karne açılmıyor, çözümü nedir? Karne notlarını merak eden öğrenciler, e-Okul üzerinden not bilgilerini sorgulayabilecekler. e-Okul ile e-Karne sorgulama işlemlerine webhakim.com‘dan ulaşabilirsiniz. Peki, e-Karne açılmıyor, çözümü nedir? e-Okul VBS giriş ile karne nasıl görüntülenir?

E- OKUL ÇÖKTÜ MÜ?

18 Haziran Cuma günü karneler e okulda erişime açıldı. Bunun ardından öğrenciler karnesine bakmak için e okula giriş yaptı. Yoğunluktan dolayı e okulda ara sıra çökmeler yaşanabiliyor. Aşırı yoğunluk olursa çökmeler meydana gelebilir.

Bu arada E okul karne indirmek için https://webhakim.com/e-okul-karne-indir.html tıklayın.

E OKUL KARNE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..

E-OKUL VBS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ…

E OKUL NEDEN AÇILMIYOR?

Bugün karneler açıklandığı için dönem dönem erişim sıkıntısı yaşanabilir. İnternetinizi resetleyip tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Gizli sekmeden açmaya çalışın ya da farklı bir tarayıcı kullanın. E okul giriş

E Karne Açılmıyor Pop Up

e karne pop up cozumu

1- İlk olarak tarayıcının sağ üst kısmında bulunan yıldız işaretine tıklayın.

2- Daha sonra Yönet kısmı çıkacak. Ona tıklayın.

3- Bu kısımda ise Engellendi kısmının karşısında bulunan top işaretine tıklayın ve aktif olsun.

4- Son olarak tekrar ise tekrar karne yerine gelip tıklayın Pop sorunu çözülecektir ve açılacaktır.

E OKUL GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Öğrenci ile alakalı birçok bilgiye ulaşılabilen e-okul sisteminden veliler, öğrenciler ve öğretmenler T.C. kimlik numarası ve okul no ile sisteme kolaylıkla giriş yapabilirler. Giriş için öncelikle e-okul.meb.gov.tr adresine giriş yapılarak istenen bilgiler eksiksiz doldurulur.

Bilgilerin doğru girilmesi durumunda ikinci ekran açılıyor ve burada öğrencinin kimlik bilgileri veya eğitim bilgileri istenir. Ardından öğrencinin fotoğrafı da doğru seçildiği takdirde sisteme giriş yapılmış olur.E-okul üzerinden öğrencinin tüm not bilgileri, sınav tarihleri ve devamsızlık tarihleri gibi birçok ayrıntı öğrenilebilir.


E-OKUL VBS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ…

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER