İlk olarak e-Nabız’ a giriş yapın. Ana sayfada sol tarafta profil fotoğrafının altında yer alan Düzenle butonuna tıklayın. Bu kısımda hem şifre değişikliği yapabilir hem de tüm profil bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

E Nabız Şifre Değiştirme

E Nabiz Sifre Degistirme

Şifre değiştirebilmek için yapılması gerekenlere bakalım.

1- İlk olarak https://enabiz.gov.tr/ sitesinde giriş yapın.

2- Daha sonra ana sayfada sol tarafta profil fotoğrafının altında yer alan Düzenle butonuna tıklayın.

3- Son olarak ekranda şifre değişikliği yapabilirsiniz.

e-Nabız sağlık kuruluşlarından toplanan sağlık verilerine vatandaşların ve sağlık profesyonellerinin internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.

Muayene, tetkik ve tedavilerinizin nerede yapıldığına bakılmaksızın, tüm sağlık bilgilerinizi yönetebildiğiniz, tıbbi özgeçmişinize tek bir yerden ulaşabildiğiniz bir kişisel sağlık kaydı sistemidir.

Bizzat sizin verdiğiniz, süresi ve sınırı belirlenmiş yetki çerçevesinde sağlık kayıtlarınızın hekimlerce değerlendirilebildiği, böylelikle teşhis ve tedavi sürecinin kalitesini ve hızını artıran, sizinle hekiminiz arasında güçlü bir iletişim ağının kurulmasını sağlayan, internet üzerinden güvenli bir şekilde erişebildiğiniz dünyanın en geniş ve en kapsamlı sağlık bilişim alt yapısıdır.

e-Nabız’a giriş yapıp, Anasayfada Profil Düzenle kısmına tıklayarak profil bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Buradan fotoğraf yükleme güncelleme, şifre güncelleme işlemlerini yapabilir, yaşadığı ülke, yaşadığı şehir, boy, kan grubu, e-posta ve cep telefonu bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Birden fazla e-posta ve cep telefonu bilgisi ekleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER