Eba çok kalabalık hatası binlerce kişinin merak ettiği soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere uzaktan eğitim EBA üzerinden devam etmektedir fakat bu sabah EBA ile ilgili bir sorun oldu. Bu sebeple de EBA çöktü ve neden açılmıyor? EBA çok kalabalık hatası ve çözümü hakkında detaylara bakalım.

Diğer yandan ise eba güvenlik kodu görünmüyor

EBA Çöktü!

Uzaktan eğitim ile derse girmek isteyen öğrenciler ve öğretmenler kalabalık hatası ile karşılaştılar. Yüzbinlerce öğrencinin aynı anda uzaktan eğitim desteği almak istediği EBA yayını, pek çok zamanda yoğunluk nedeniyle cevap veremeyebiliyor. EBA çok kalabalık hatası” yaşanan yoğunluktan dolayı kullanıcıların karşısına çıkıyor. Teknik sorun nedeniyle bu hata meydana geliyor.

EBA ÇOK KALABALIK HATASI

EBA çok kalabalık hatasınında: “Şu an yüz binlerce öğretmen ve öğrenci EBA’da. Yoğunluk yüzünden sorun yaşamış olabilirsin! Bu süreçte EBA TV kanallarımız yanında.” Bu tip bir hatayla karşılaşan kullanıcıların sisteme yeniden girmeye çalışmaları ya da alternatif yolları kullanmaları gerekiyor.

EBA CANLI YAYINA FARKLI YOLLA DEVAM ETMEK İSTEYENLER İÇİN

Sizlere EBA Zoom nasıl kullanılır onu detaylıca gösterelim. Bu kısımdan yine EBA canlı derse nasıl girilir öğrenci olarak sizlere gösterdik. Zoom uygulamasında canlı derslerinize devam edebilirsiniz. Tıklayın ve derse girin.

Team Link üzerinden ders işleyebilirsiniz. Tıklayın ve dersi buradan yapın. 

EBA CANLI YAYININA TV’DEN DEVAM ETMEK İSTEYENLER İÇİN BİLGİLER

1- EBA TV İlkokul HD 465. kanalda,

TRT EBA İLKOKUL İZLE

2- EBA TV İlkokul SD 932. kanalda

3- EBA TV Ortaokul HD 466. kanalda

TRT EBA ORTAOKUL İZLE

4- EBA TV Ortaokul SD 933. kanalda

5- EBA TV Lise HD 467. kanalda

TRT EBA LİSE İZLE

6- EBA TV Lise SD 934. kanalda


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER