TRT ve Milli Eğitim Bakanlığı dersleri evlerinize getirdi. Dersleri televizyonlardan, tabletten ve telefonlardan takip edebileceksiniz.

Uzaktan eğitim televizyon ekranlarında öğrencilerle buluşuyor. TRT EBA TV üzerinden eğitim devam edecek. İlkokul, ortaokul ve lise olmak üzere üç ayrı kanal üzerinden ekranlardan dersler takip edilebilecek. Peki Eba Tv ilkokul ortaokul lise frekansları nelerdir? Yayın akışı içerisinde neler var? Türksat Uydu, Kablo türksat, tivibu, Turkcell TV, Vodafone TV, D-Smart ve Digitürk frekansları nelerdir hep birlikte bakalım.

Eba tv üzerinden internet erişimi olmayanlar da derslerini takip edebilecek. İlkokul, ortaokul ve lise olmak üzere üç farklı kanal üzerinden yayın verecek olan Eba TV, müfredat içerisindeki dersleri öğrencilerle buluşturacak. Bu kanallarda ilgili dersleri kaçıran veya yeniden izlemek isteyenler için tekrar dersleri bulunabilecek veya internet üzerinden derslerini tekrar edebilecekler.

EBA TV Frekans Bilgileri

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Twitter paylaşımında Eba TV frekans bilgileri ve uydu alıcılarına göre hangi kanallarda yer aldıklarını belirten Tweete aşağıda bulabilir ve ilgili frekansların resimlerini bulabilirsiniz.

TRT İzle App Store Uygulaması

Dersleri telefonundan takip etmek isteyenler için TRT’nin uygulaması bulunuyor. Trt izle uygulamasını indirmek için tıklayınız.

TRT İzle Google Play Store Uygulaması

Dersleri telefonundan veya tabletinden de takip etmek isteyenler için TRT’nin uygulaması bulunuyor. Trt izle uygulamasını indirmek için tıklayınız.

EBA TV

 

EBA TV İlkokul Ders Programı

Eba.gov.tr adresinden paylaşılan ilkokul ders programına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız.

Eba tv ilkokul canlı izlemek için tıklayınız.

eba tv ders programi ilkokul

EBA TV Ortaokul Ders Programı

Eba.gov.tr adresinden paylaşılan ortaokul ders programına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız.

Eba tv ortaokul canlı izlemek için tıklayınız.

eba tv ders programi ortaokul

EBA TV Liste Ders Programı

Eba.gov.tr adresinden paylaşılan lise ders programına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız.

Eba tv lise canlı izlemek için tıklayınız.

EBA TV Liste Ders Programı


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER