En İyi 23 Torrent Sitesi 2018

Ana Sayfa Haber En İyi 23 Torrent Sitesi 2018
Zeynep Yılmazer   Filmler, müzik ve daha fazlası için en iyi torrent siteleri bu makalemizde yer alıyor. En iyi torrent siteleri 2018, torrentler, torrent siteleri ve türk torrent siteleri The Pirate Bay gibi eski favorilerin yanı sıra şu anda KAT, RARBG, Limetorrents ve 1337X gibi birçok popüler siteleri içermektedir.

En iyi Torrent Siteleri – Torrentler

En iyi torrent sitesinin, daima yüksek kaliteli torrente sahip olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, aşağıdaki tabloda da göreceğiniz gibi torrent sitelerinin kapsamlı bir listesini bulmak için bu makalemiz arayanlara iyi bir yol olacaktır ve her hafta güncellenecektir.

Önemli: Güvenliğinizi korumanıza yardımcı olabilecek sürekli güncellenen bir ücretsiz proxy programlarına göz atmayı unutmayın.

Not: Ücretsiz olarak, kolay bir şekilde video indirme programı arıyorsanız makalemize göz atabilirsiniz.

# Torrent siteleri makalemize başlamadan önce mutlaka bu tarz sitelere girmeden yapılması gerekenleri yapmalısınız. Peki torrent sitelerine girmeden önce neler yapmak, hangi önlemleri almak gerekiyor.

>> DNS Ayarlarını değiştirmek

>> VPN Kullanmak

DNS Ayarlarını Değiştirmek 

Torrent siteleri genelde güvenli mi ? diye sorulan sorularla birlikte korkularak oyun veya dizi indirilen bir platformdur.

Genelde güvenli olan bu yazılımlarda, bazen virüslü dosya veya kullanıcılar tarafından eklenen trojenler bulunabiliyor.

Bu gibi durumlara dikkat etmekte fayda var, ilk olarak dns ayarlarınızı değiştirmenizde girdiğiniz sitenin ip adresinizi öğrenmemesi adına ve ilerde hack gibi durumlarla karşı karşıya kalmamanız adına dns ayarları makalemize göz atmanızda fayda var.

VPN Kullanmak

Böyle bir platforma girerken mutlaka önlemlerinizi almalısınız ki burda mutlaka telif ihlali yapmamanızı öneriyoruz.

Normalde telif ihlali yapmamak şartı ile torrent sitelerine girip, milyonlarca insan indirme işlemi yapıyor. Ancak telif içeren dosya yüklendiğinde bu durumda hem yayın sahibine hemde onu indiren kullanıcılara oldukça yüklü cezalar gelebiliyor.

# Bu uyarıyı yaptıktan sonra DNS ayarlarına alternatif olarak ip adresinizi vpn kullanarak değiştirebilirsiniz.

Uyarı: En iyi vpn programı sıralaması 2018 makalemize bakmanızda fayda var.

Sizi hacklemek isteyen kullanıcılarınıza özel bilgilerinizi kaptırmamak adına Zenmate VPN kullanmanızı öneriyoruz. Hem türkçe, hemde birçok işletim sistemini desteklemesi ve mobil kullanımına uygun olmasından dolayı size kolaylık sağlayacaktır. Zenmate VPN programına bu linkten ulaşabilirsiniz.

En iyi Torrent Siteleri 2018 : Şubat

Aşağıda, en iyi torrent siteleri büyük bir listesi bulunmaktadır, daha fazla veya daha az içerisinde aramak istedikleriniz sıralanmıştır. Eğer torrentte yeniyseniz, bu dosyaları almak için bir torrent istemcisine ihtiyacınız olacağını unutmayın!

torrent siteleri

Not: Alexa sıralaması günlük değişiklik gösterebildiği için yazı tarihinden sonra sıralamada yükselen ve düşen torrent siteleri olabilir.

Uyarı: RARBG torrent sitesi dizi ve filmler için tercih edilen bir torrent sitesidir. Extra-torrent ve 1337x yine güncel diziler ve filmler için kullanılanlardandır. Piratebay torrent sitesi ise genel olarak tüm Dünya’nın kullandığı en güvenilir torrent sitesi denilebilir.

 

WebsiteKullanımıTakipçi DesteğiAnlık İndirmeAlexa Sıralaması
The Pirate BayFilm,oyun,müzikVarVar97
RARBGFilm, televizyon VarYok253
YTS.AGFilmYokVar254
1337XOyun ve yazılımYokYok352
EZTVTorrent sitesiVarVar1053
Torrentz2Arama MotoruVarVar299
Lime TorrentsTorrent sitesiVarVar1282
IsoHuntTorrent sitesiVarYok3700
TorlockTorrent sitesiYokVar4859
ExtraTorrentTorrent sitesiVarYok6715
TorrentDownloadsTorrent sitesiYokYok1887
Torrents.meTorrent arama motoruYokYok2309
KAT(KickAss)Torrent sitesiVarVar4940
TorrentFunkTorrent sitesiVarYok4090
Sky TorrentsTorrent sitesiYokVar7541
DemonoidÖzel topluluk torrent sitesiVarVar4115
BTSceneTorrent sitesiYokYok13,127
iDopeTorrent sitesi mobilYokYok2447
YourBittorrentTorrent sitesiVarVar3902
MonovaTorrent sitesiYokYok7943
ToorgleTorrent sitesiYokYok74,207
SeedpeerTorrent sitesi ( Büyük veritabanı )YokYok14,646

En İyi Torrent Siteleri 2018 – Torrentler

The Pirate Bay; Bu site bir klasiktir! TPB uzun süredir bir enkarnasyonda ya da başka bir yerde dolaşıyor ve torrentler her zaman burada güvenilirdir. The Pirate Bay sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 104

en iyi torrent siteleri

Not: The Pirate Bay ve KAT(Kickass Torrents) torrent siteleri , kullanıcılar tarafından en iyi torrent siteleri seçilmişlerdir.

RARBG; Bu torrent sitesi P2P meraklıları içindir. Kaliteli,yüksek çözünürlüklü torrentler ile doludur. RARBG sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 281

1337X; Eski veya daha belirsiz torrentlerden sonra, 1337X sizin için iyi olabilir. Torrent veritabanları diğerlerinden daha büyük değildir. 1337X sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 314

LimeTorrents; Bu, aramanız sırasında atlamak istemediğiniz bir torrent sitesidir. Kullanıcılar, veritabanlarının boyutunu ve meşru dosyaların sıklığını sevmektedirler. LimeTorrents sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 1,271

TorrentDownloads; TorrentDownloads’daki süper ileri torrent detay sayfasını çok seviyoruz. Bu, TorrentDownloads’ı denemek için yeterli bir neden olur, büyük veri tabanı ve torrentlerin yüksek kalitesi, bunu mükemmel bir seçim haline getirir. TorrentDownloads sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 2,455

KAT(Kickass Torrents); KAT, süper popüler torrent sitesi resmi olarak “Kickass Torrents” olarak adlandırılır ve çeşitli ayna sitelerinde yaşar. KAT sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 6,458

Demonoid; Demonoid sitesi, 2003 yılından bu yana çeşitli alanlardaki torrentleri desteklemektedir. Bu özel bir üyelik topluluğudur, bu nedenle katılmak için davetiye almanız gerekir. Demonoid sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 3,870

IsoHunt; Ayrıca 2003 yılında başlayan bir diğer torrent sitesi IsoHunt pek çok değişikliğe uğradı ancak en yeni enkarnasyonda bile çok popüler bir torrent arama motorudur. IsoHunt sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 25,175

YTS.AG; Lansmandan kısa bir süre sonra TIFY / YTS taklitçisi olarak bilinen çoğu kullanıcı, YTS.AG torrentlerini kaliteli ve okunaklı buluyor. YTS.AG sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 414

Torrentz2; Bu, onlarca torrent sitesinde torrent arayan süper torrent dizinidir. Torrentz2 sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 329

TorrentProject; TorrentProject, eklenmiş yaklaşık 10 milyon torrente sahiptir. TorrentProject sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 20,454

TorrentFunk; Bu, “doğrulanmış” durum göstergesi ve kullanıcı yorumları nedeniyle az bir bölümde oldukça popüler bir torrent sitesidir. TorrentFunk sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 4,315

Torlock; Bu, beklediğiniz bir torrent sitesidir. Torlock sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 5,060

Torrent Siteleri 

EZTV; Buradaki her torrenti bulamazsınız, ancak kullanıcılar EZTV’nin kalitesinin sürekli iyi olduğunu söylüyor. EZTV sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması: 973

WorldWide Torrents; WEST’in ana sayfasındaki sıçrama ekranını bir kenara bırakın, bu torrent dizini bir göz atın. WorldWide Torrents sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

Sky Torrents; Büyük bir veri tabanı ve oldukça temiz bir ara yüz ile, bu milyonlarca güçlü torrent koleksiyonunda sıkça adını duyduğumuz bir torrent sitesidir. Sky Torrents sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

BTScene; Temiz bir arayüz ve sinir bozucu reklamların göreceli olarak eksik olması nedeni ile BTScene favorilerinizden biri haline gelebilir. BTScene sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

Torrents.me; Bu meta torrent sitesi diğerleri arasında çok özel değil, ancak ana sayfasındaki muhteşem gösterge tablası seviliyor. Eğer bir veri nerd ve bir torrent fanatikliğiniz varsa, yaptıklarından çok memnun olacaksınız. Torrents.me sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

iDope; IDope torrent sitesi, yalnızca yenilikçi iDope Android uygulaması için söz etmeye değer. Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden doğrudan P2P dosya paylaşımı yapın! iDope sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

YourBittorrent; Temiz bir arabirim, bu torrent aramayı denemek için büyük bir nedendir. YourBittorrent sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

Monova; Güzel ve temiz bir tasarım burada vakit geçirmek için yeterli nedendir. Reklamlar bazen bir mesele olabilir, ancak bunun üstesinden gelebilirseniz, bu büyük bir torrent sitesidir. Monova sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

Toorgle; Bir “meta” torrent arama motorudur. Toorgle sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

Seedpeer; Büyük bir torrent veri tabanı ile Seedpeer aramak için harika bir yer olmuştur. Arayüz bazıları kadar güzel değil, ancak hala çok kullanışlı bir sitedir. Seedpeer sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alexa dünya sıralaması:

7tor, RuTracker, Pirateiro, ArenaBG ve Pirate Public gibi popüler olmayan bir dizi torrent siteleri de mevcuttur. Ancak onlara nazaran sizlere daha popüler ve kullanılan en iyi torrent siteleri listeledik.

 

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AyşeJohnGökhanAhmetCengiz Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Cengiz
Ziyaretçi
Cengiz

güzel makale bide bunlara ***
sitesini eklemelisin kaliteli bir site

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Birde yerli sitelere önem verelim webhakim bey 🙂 mesela viptorrentindir adamlar ücretsiz film dizi sunuyor seed falan film derdi olmadan.

Gökhan
Ziyaretçi
Gökhan

Başarılı bir makale…Lakin, yerli film ve dizilerin de olduğu bir çok yerli torrent sitesi kapanmış durumda.Bu yüzden üyeliği açık yerli torrent siteleri olan bir liste yaparsanız çok daha yararlı olacaktır.Şimdiden teşekkürler …

John
Ziyaretçi

Türkiyede torrenthane.com tek geçerim. Aynı sistem çalışıyor. Orjinal dil.

Ayşe
Ziyaretçi
Ayşe

En iyi torrent sitesinde teşekkürler çok yardımcı oldu webhakim