Epic Games GTA 5 2 saat oynama zorunlu mu? bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Epic games tarafından GTA 5 ücretsiz olarak piyasaya sunuldu. 100 milyondan fazla kişi siteye girmeye çalışınca site bir anda çökmüştü. Dünya genelinde oyuncuların çoğu almış ve bazılarıda alamamıştı. Oyunu indiremeyen oyuncularda farklı şekillerde oyunu indirmişti, daha sonra ise site 1 gün sonra kullanıma açılmıştı.

Oyun ücretsiz oldu fakat GTA 5 ile ilgili bitmek bilmeyen iddialara ortaya atılmaya devam ediyor. İlk önce oyun sadece 1 haftalığına ücretsiz olacağı yönündeydi. O iddia asılsız çıktı. Şimdi ise GTA 5 2 saat oynama zorunludur, 2 saat GTA 5 oynanmazsa oyun iptal olacağı yönünde piyasaya bilgiler yayılmaya başladı, peki GTA 5 2 saat oynanmazsa oyuna ne olacak, hep birlikte bakalım.

Epic Games GTA 5 2 Saat Oynama Zorunlu Mu?

epic games gta 5 2 saat oynama

GTA 5 ücretsiz tamamı ile de sınırsız olarak indirebilirsiniz. Bu Epic Games tarafından açıklanan net bir bilgidir. Fakat GTA 5 oyununu ücretsiz olduğunu baltalamak isteyenler olduğu da ortadadır. Ortaya atılan yeni iddiada gta 5 2 saat oynama zorunlu eğer oynamazsanız oyun kütüphaneden kaldırılacaktır. Bu iddia tamamen asılsızdır.

GTA 5 indirdiğiniz takdirde oyunu sınırsız olarak sizin istediğiniz zamanda girip oynayabilirsiniz. Ortaya atılan iddiaların neden çıktığı bilinmezken Epic Games oyunun istendiği zaman oynanabileceğini bildirmektedir.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 5 ay önce

Ben 3 hesap aldım 1 tanesi benimdi 1 tanesini yedek diğerini de arkadaşım için aldım satma gibi bi durum yok 1 tane yedeği de muhtemelen arkadaşıma vereceğim. Bazıları 10-15 hesaptan gta 5 alıp satıyorlarmış sanırım, nediğim. Bi adam -doğrumu bilmiyorum ama- sabaha kadar sürekli hesap açmış ya! kendisi başka bi foruma yazmıştı da bu kadar da olmaz hocam :/