Ericsson, Reliance Jio için çözüm üretiyor

Ana Sayfa Genel Ericsson, Reliance Jio için çözüm üretiyor
Yunus Emre İyitütüncü   Telefon  cihazları üreticisi Ericsson  yeni gelen Reliance için bir çözüm oluşturdu.  Jio müşteriler için daha hızlı başlangıç  ve kaliteli hizmet sağlamak için uğraşıyor.Ericsson, ” Dünyanın en hızlı büyüyen operatörü olan Reliance Jio Infocomm  için uçtan uca OSS yerine getirme; paketini başarıyla tamamladı ,” dedi.

OSS dağıtımı, sipariş, envanter yönetimi ve etkinleştirme çözümlerini içeriyor ve dağıtımın Jio’nun daha hızlı hizmete girmesine ve 100 milyon kullanıcısına kaliteli hizmet sağlamasına yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi.

Anlaşmanın mali ayrıntıları da açıklanmadı. “Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir operatör tarafından bugüne kadarki en büyük dağıtım olan Ericsson tarafından OSS , sipariş yönetimi ve etkinleştirme çözümleri gibi kritik alanlarda bize yardımcı oluyor ve böylece müşterilere gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor” Reliance Jio Bilgi Mektubu Başkanı Jyotindra Thacker “dedi. Ericsson Bölge Müdürü Paolo Colella , iş açısından kritik platformun sağlam, ölçeklenebilir ve Jio’nun iddialı genişleme planlarını tam olarak desteklediğini söyledi. Colella, “OSS / BSS’de kanıtlanmış yetenekler ve sistem entegrasyonu ile Ericsson, her Hintli için gelecek için hazır bir ağ sunma vizyonunu sağlamak için Jio ile ortaklık yapmaya devam edecektir” dedi.

Kaynak:http://www.gadgetsnow.com/tech-news/ericsson-deploys-service-solution-for-reliance-jio/articleshow/57463493.cms?from=mdr

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir