• Ana Sayfa
  • İnternet
  • Evcil Hayvanı Olan Aileler İçin İyi Haber (Redroad V17 Kablosuz Elektrikli Süpürge)

Evcil hayvanı olan aileler ve temizlik konusunda sorun yaşayanlar için teknolojik bir elektrikli süpürge geliştirildi. Redroad’un amiral gemisi kablosuz elektrikli süpürge V17 ürünü, evcil hayvanı olan aileler için ve temizlik konusunda zorluk yaşayanlara, temizliği gerçekten zevkli bir hale getiriyor.

Tüylü arkadaşlarımızdan dökülen tüyleri almak artık çok kolay hale geldi. Özellikle tüy dökme mevsiminde her yerde saç bulabilirsiniz: yerde, havada, kanepede ve halıda, kumaşınızda ve tüm köşelerde, kuytularda ve girintilerde.

Evcil Hayvanı Olan Aileler İçin İyi Haber (Redroad V17 Kablosuz Elektrikli Süpürge)

Özellikle Evcil Hayvanı Olan Aileler Dikkat!

Herhangi bir elektrikli süpürge kolayca bu sorunların üstesinden gelebilir. Ancak birçok aile, elektrikli süpürgenin firçalarının dolaşıklığı önleyici tasarımın olmaması nedeniyle evcil hayvan tüylerinin genellikle rulo fırçaya yapıştığından şikayet ediyor. Rulo fırçanın amaçlandığı gibi çalışması için vakumlamanın ortasında durmaları ve tüyleri çekmeleri gerekir.

Redroad V17 bu sorunu göz önünde bulundurmuş ve fırçalarını buna göre hazırlamışlar. V17 kablosuz elektrikli süpürge artırılmış bir emiş gücü ve dolaşmayan bir çift rulo fırçaya sahip. Evcil hayvanı olan ailelerin bu durum oldukça hoşuna gidebilir.

Evcil Hayvanı Olan Aileler İçin İyi Haber (Redroad V17 Kablosuz Elektrikli Süpürge)

155AW güçlü emiş, 120.000 rpm maglev fırçasız motordan ve patentli hava kanalı tasarımına sahiptir. Saç ve kumaş arasındaki çekici elektrostatik kuvveti kırabiliyor ve saçları bir kasırga gibi emebiliyor.

Uzun Zamandır Yaşanılan Saçın Ruloya Dolaşma Sorunu Olanlar İçin Bire Bir

Redroad V17, saçın dolaşmasını önlemek için yenilikçi bir rulo fırça tasarımına sahip. İlk olarak, önde ve arkada atıkları toplamak için birbirine doğru dönecek şekilde bağımsız olarak motorize edilmiş iki silindir var.

İkinci olarak, V şeklindeki silindir ve tarak benzeri kısım, kılların kıllara gömülmesini önleyebiliyor. Zemin fırçasının bu iki yükseltmesi, kullanıcıların dolaşmış saçları elle çıkarmak zorunda kalmadan tamamen süpürmelerini sağlar. Aslında bu zorun uzun zamandır bizlere zor gelen bir sorun.

Evcil Hayvanı Olan Aileler İçin İyi Haber (Redroad V17 Kablosuz Elektrikli Süpürge)

Ne zaman halı veya kanepelerimizi fırçalasak hemen kıl, tüy vb. şeyleri çeker ve onları mide bulandırıcı şekilde elle almak zorunda kalırız. Bu üründe buna gerek kalmıyor.

Redroad V17 üç silindir ile birlikte geliyor. Sert zemini süpürmek için iki yumuşak silindiri ve evde hem parke zemin hem de halı varsa her bir silindiri bir araya getirebilirsiniz.

Evcil Hayvanı Olan Aileler İçin İyi Haber (Redroad V17 Kablosuz Elektrikli Süpürge)

Sağlık Açısından da Önemli Bir Teknolojik Araç (Kablosuz Elektrikli Süpürge Redroad V17)

Teknolojik olarak her ne kadar gelişmişse, sağlık açısından da bazı kriterler düşünülmüş. Redroad V17, tıbbi sınıf H13 HEPA filtreleri kullanıyor. 0,1 mikrona kadar ince parçacıkları yakalayabiliyor ve insanları astım, rinit veya diğer alerjilerden korumak için cerrahi olarak temiz hava tahliye edebiliyor.

Evcil Hayvanı Olan Aileler İçin İyi Haber (Redroad V17 Kablosuz Elektrikli Süpürge)

Böyle bir elektrikli süpürge arıyorsanız ve herhangi bir zemindeki evcil hayvan tüylerini birbirine dolanmadan temizlemek, evi derinlemesine temiz tutmak ve ailenin sağlığını korumak istiyorsanız Redroad V17 bu sorunlarınıza çözüm olabilir. Özellikle başta da belirttiğimiz gibi Evcil hayvanı olan ailelere yeni bir temizlik deneyimi yaşatacak. Almak isteyenler https://www.hepsiburada.com/redroad-v17-kablosuz-supurge adresinden ürüne bakabilirler.

Ürünün hepsiburada websitesinde birçok yorumu da bulunuyor. Almak isteyen kullanıcılar inceleyebilirler. Ürünün resmi sitesi ise https://redroad.cc/ detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirler. Bir sonraki teknolojik ürün incelede görüşmek üzere, ürün ile ilgili soru ve görüşlerinizi bize yorumlarda belirtebilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER