Expo Fuarında en son teknolojiler sergilenecek

Ana Sayfa Haber Expo Fuarında en son teknolojiler sergilenecek
Yunus Emre İyitütüncü   8 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00 – 17.00 arasında düzenlenecek olan Expo Teknoloji  Fuarında  2017′ deki katılımcılar inanılmaz teknolojileri göstermek için sabırsızlanıyor öyle ki, eğitim ve ticari kullanım için günümüzün en yeni ileri teknoloji ürünlerinin çoğunu fuarda deneyebilirler.

Penn State’deki İnovasyon Parkı’ndaki Penn Stater Otel ve Konferans Merkezi’ndeki  Başkanlık Salonunda düzenlenen ve Penn State Üniversitesi Kütüphaneleri Medya ve Teknoloji Destek Hizmetleri tarafından düzenlenen Expo Teknoloji fuarı 2017, halka açık ve ücretsizdir.

Expo-Teknoloji-Fuar'ında-Son-Teknolojileri-Görmeye-Hazırmısınız-webhakim-p-1551

Teknoloji Fuarı, çeşitli görsel-işitsel ve bir biriyle iç içe geçmiş teknoloji üreticilerini bir çatı altında topluyor.

Sergilenecek vitrininde, en yeni LCD düz panel ve interaktif ekranlar, projektörler, dokunmatik ekran otomasyon ve kontrol sistemleri, ev-bina ses sistemleri ile inanılmaz bir görsellik oluşturacak gibi duruyor.Üreticiler  ayrıca bütün ürünlerin ekipmanlarını sergileyecekler.

Üniversite’deki öğretim üyeleri ve Penn State’deki kampüsler ,okullar, işletmeler, kuruluşlar ve önde gelen bazı teknoloji şirketlerinin sunduğu en son nesil ekipmanları yöneticelere ve gelenlere kullanmaya teşvik edecekler.

MediaTech veya MTSS olarak da bilinen Üniversite Kütüphaneleri Medya ve Teknoloji Destek Hizmetleri, Üniversite Park kampüsüne hizmet vermektedir.Yıl boyunca Penn State öğrencileri ile öğretim üyeleri ve personel için özel ekipman kredileri ve teknoloji hizmetleri sunmaktadırlar.Kiralama işlemleri ise,Üniversite-Park kredi temelli kurslarla birlikte kullanıldığında ücretsizdir.

Penn State öğrencileri ve öğretim üyeleri için görsel-işitsel ekipman, kameralar ve tripodlar, ses ve aydınlatma ekipmanı, veri projektörleri ve ekranları, video oynatıcılar, dizüstü bilgisayarlar, iPad’ler ve aksesuarları kısacası bütün teknoloji içermektedir.

Kaynak:http://news.psu.edu/story/464386/2017/04/25/campus-life/technology-expo-may-8-showcase-latest-technology

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir