Korona virüs salgını çıktığından beridir, sürekli gündemde olan ve sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca, Instagram uygulamasında 10 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk siyasetçi oldu. Sağlık Bakanı Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 8 milyon kişilik takipçi sayısını geçerek Instagram uygulamasında 10 milyon takipçiye ulaştı.

Bilindiği üzere sadece Türkiye’de değil, Dünya üzerinde son 6 ayda en çok konuşulan konulardan biri olan korona virüs bazı kişileri de ön plana çıkmasına vesile oldu. Ülkemizde ise Pandemi döneminde Sağlık Bakanı olan Dr. Fahrettin Koca ise Türkiye’de en öne çıkan siyasetçilerden biri oldu. Gerek sosyal medyadaki mizahi paylaşımları gerekse sempatik konuşmaları ile bir anda pek çok kişi tarafından takip edilmeye başlandı.

Fahrettin Koca Instagram’da 10 Milyon Takipçiye Ulaştı!

Dr. Fahrettin Koca Instagram‘da 10 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk siyasetçi oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Instagram gibi bir uygulamada tam 10 milyon takipçiye ulaştı. Dr. Koca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 8 milyonluk takipçi sayısını geçerek, Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk siyasetçi oldu.

erdogan instagram takipci sayisi

fahrettin koca instagram takipci sayisi

Twitter’da İse Durum Farklı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın takipçi sayısı 16.2 milyon, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ise 5.7 milyon takipçisi bulunuyor.

fahrettin koca twitter takipci sayisi

erdogan twitter takipci sayisi


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!