Fatih wifi şifresine bağlanmak kolay olmuyor. Sürekli şifreler değişebilmektedir. Peki, fatih internet şifresi nasıl bulunur? Sizler için hepsini derledik.

Fatih İnternet Şifresi

Fatih güncel şifre listesini sizler için hepsini derledik. Bildiğiniz üzere her okulda farklı olabilmektedir.

Fatih İnternet Şifresi

Yukarıdaki şifreleri Ayarlar > Wifi > [email protected] fatih ağını seçtikten sonra şifrelerden ”fatih şifre 1” ile başlayın sırasıyla şifreleri deneyin.

Akıllı telefonlarda, tabletlerde ve diğer cihazlarda Wifi ağına bağlanabilen şifreleri deneyerek bağlanabilirsiniz. Burada Güncel Fatih İnternet Şifreleri;

✔ !1qaz2WSX3edc4RFV%56 ( En Güncel Şifre 2022 )

[email protected]#Eb23TC

[email protected]

[email protected]!0+R%U^9M£C

✔ 34i3s0t00

✔ {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Fatih İnternet Şifresi DNS Ayarları

Fatih internet şifresi ile internete girmek istiyorsanız DNS ayarlarını değiştirerek internete bağlanabilirsiniz. Hemen aşağıdaki DNS adreslerini girerek internete girebilirsiniz.

195.175.39.39

195.175.39.40

Fatih Projesi Wifi Şifresi; öğrenciler ve eğitimciler için;

@U)eeAC&J8?p3#

Gu5%P5&?4#P~w

raqxw:;4E:q&#J

Fa!u9PA}7’+zBS96!

Fatih.12-34

K4<[email protected]/Z

İnternete Bağlıyım fakat internet yok?

Fatih internet şifresi ile fatih ağına bağlanmanız, internete  yüzde yüz olarak eriştiğiniz anlamına gelmiyor. MEB, fatih ağlarında bir filtre uygulamaktadır.

Dahası filtreye takılan siteler ve uygulamalara fatih ağı ile erişim mümkün değil. Bunun için VPN yazımıza girerek oradan bağlanabilirsiniz. Aşağıdaki DNS adreslerini de deneyebilirsiniz.

175.37.137

175.37.138

175.39.39

175.39.40

EBA BEDAVA İNTERNET ALMAK İÇİN TIKLAYIN..

Tüm detaylara buradan bakabilirsiniz. http://fatihprojesi.meb.gov.tr/index.html

Fatih Wifi IP Adresi Alınıyor Hatası

ilk başta gelen problemlerden birisi modemin alabileceği kapasiteden fazla kişi bağlanıyor olabilir. Cihazınızda, fatih ağına bağlanmaya çalışırken herhangi bir VPN programı aktif ise kapatıp tekrardan deneyiniz. Son olarak ise telefonunuzu yeniden başlatıp tekrardan bağlanmayı deneyiniz.

Fatih İnternet VPN Önerileri

Fatih internet WiFi şifresi ile birlikte kullanmak için VPN servisleri de bulunmaktadır. Fatih şifresi VPN sayesinde girilmesi yasak olan sitelere giriş yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Bu VPN’ler belirli sürelerle ücretsizdir.

NordVPN

Fatih WiFi HeaderTurn VPN

Opera VPN

KPN VPN

Hotspot Shild VPN

Fatih İnternet Engelini Kaldırma

Fatih internet engelini kaldırmak VPN kullanabilirsiniz. Bunun için ise akıllı telefonunuza VPN yükleyerek internet engelini kaldırabilirsiniz. Bu şekilde internete girebilirsiniz. Bu arada en etkili VPN kullanmak için https://webhakim.com/en-iyi-vpn-uygulamalari-android-iphone-pc.html buradan bakabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER