Kariyerin en zirve döneminde FOX TV’den flaş bir şekilde istifa ederek herkesi şaşırtan Fatih Portakal kariyerine Youtube platformu üzerinden devam ediyor. Çok kısa süreç içinde 200 Bin aboneye ulaşan Portakal izleyicilerine oradan seslenmeye devam ediyor.

Youtube kanalında kendine dair hikayeler anlatıyor. Bu arada istifası üzerine neredeyse kendi haricinde konuşmayan kalmadı. Fatih Portakal ise “herkes senaryolar yazıyor” dedi. Portakal’ın bu sözleri ise İsmail Küçükkaya’ya bir cevap olarak algılandı.

fatih portakal kanal

FOX TV’den istifa ederek ayrılan Fatih Portakal doğa ile iç içe olabileceği büyük bir çiftliği yerleşti. Daha sonra ise Youtube üzerinden kısa videolar çeken Portakal hem gündeme dair kısa yorumlar yapıyor hem de kendi hayatı hakkında bilgiler veriyor.

Portakal Youtube platformuna yüklediği yeni videoda “Biraz kendimden bahsedeyim dedim. Kimilerine göre çok senaryoların üretildiği ayrılış sürecim oldu ama onu konuşmayacağım. Herkesin kafasına göre bir düşüncesi var. Ne derece doğru ben biliyorum. Bugünün konusu bu değil. Ayrılmaya karar verirken bir cümle kurmuştum. ” açıklamalarını yapıyor.

Fatih Portakal Youtube Kanalında İsmail Küçükkaya’ya Mı Sesleniyor!

fatih portakal ismail kucukkaya sitem

Portakal’ın Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlar, Küçükkaya’ya gönderme olarak algılandı. İsmail Küçükkaya daha önceki açıklamasında “Kendiliğinden bırakmaz insan. İklim meselesi. Karşı karşıya kaldığımız baskı onu yıldırdı” açıklamasını yapmıştı.

Ben biraz huzurlu olmayı koca şehrin içinde daha fazla olmak istemiyorum.

fatih portakal youtube

Fatih Portakal kendini kalıba sokmak isteyen işten ve şehir hayatından sıkıldığı belirterek “Ben biraz huzurlu olmayı koca şehrin içinde daha fazla olmak istemiyorum. O kalıbın dışına çıkmak istedim. Beni sokmak istedikleri o kalıbı darmadağın etmek istedim toprağın hükmünde olmak istedim” paylaşımını yaptı.


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 9 ay önce

fatih candır ismail yavşaktır