Kariyerinin zirvesinde olan Fatih Portakal’dan önemli açıklamalar gelmeye devam ediyor. Huzuru bulduğunu, yaşamın daha da anlamlı hale geldiğini dahası doğa ile iç içe olduğunu belirten Portakal, en doğru kararı verdiğini belirtiyor. Devamına haberimizde bakalım.

Fatih Portakal’dan Tarihi İtiraflar!

fatih portakal neden ayrıldı

FOX’tan ayrılış sürecinde verdiği kararları tek başınayken yaptığı yürüyüşlerde aldığını açıkladı. Bilindiği üzere kendi kabuğuna çekilen Portakal, kendi işinin patronu oldu. Youtube platformunda yayın yapan Portakal neredeyse herkesin imrendiği aklından bir kez de olsa geçirdiği hayatı yaşıyor.

Tabi Youtube üzerinden hem kendi hakkında bilgiler veriyor hem de gündeme dair olan biteni yorumluyor. Fatih Portakal çok tartışılan ayrılma kararını ise şu cümleler ile açıklıyor:

”Yürümeyi sadece spor olarak görmüyorum. Tek başıma yürümeyi  seviyorum, çünkü yalnız kalmak istiyorum. Büyükşehirlerde kalan insanlar yalnız kalamıyor, yalnız kalamadığı için iyi düşünemiyor. Benim yaptığım bu yürüyüşlerin her biri başka şeylerin düşünülmesine veya başka kapıların açılmasına yada beyninizin başka şeyleri düşünmesine ve görüş açınızın değişmesine neden oluyor.

Ayrılık sürecinde de benim için önemliydi o yürüyüşler. Çünkü kendi başıma kalıyordum, artıları eksileri bir tarafa yazıyordum. Olmamalı mı olmamalı mı sorusunu cevabını büyük oranda bu yürüyüşlerde kendim veriyordum.” açıklamalarında bulunuyor.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!