Fatih Portakal Fox Tv ana haber sunuculuğundan istifa etmişti. Yaptığı açıklamada, ”Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Karari bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağin sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla.” açıklamlarını yapmıştı. Tabi bu paylaşımdan sonra gözler Fox Tv Ana haber sunuculuğuna kim gelecek diye buna çevrildi. Fatih Portakal’ın yerine geçecek isim belli oldu. Detaylarına haberimizde bakalım.

Fatih Portakal’ın Yerine Geçecek İsim Belli Oldu!

Fatih Portakal'ın Yerine Geçecek İsim Belli Oldu

Candaş Tolga ışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında,”Az önce FOX Haber’in başarılı Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’le konuştum, “Fatih Portakal’ın yerine ana haber bültenini artık Selçuk Tepeli sunacak” dedi.” paylaşımında bulundu.

Selçuk Tepeli Kimdir?

Selçuk Tepeli 46 yaşındadır.  Selçuk Tepeli İstanbul doğumlu olduğu biliniyor. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Selçuk Tepeli, Fransa’da Avrupa Birliği ve yazılı basın yönetimi üstüne yüksek lisans yaptı.

Diğer yandan ise Habertürk’ün eski genel yayın yönetmeni olduğu bilinen Selçuk Tepeli; Fransızca, İspanyolca ve İngilizce biliyor.

Selçuk Tepeli daha önce Newsweek Dergisi ve Aktüel Dergisi yayın yönetmenliği ve Habertürk yayın danışmanlığı, Habertürk Gazetesi hafta sonu ekleri yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü.

Habertürk TV’de Ceyda Karan ile Eksen isimli programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevini bırakmasının ardından Habertürk TV genel yayın yönetmenliği görevini de sürdürdü. Selçuk Tepeli’nin 2020 yılının ocak ayında Habertürk’ten istifa ettiği biliniyordu.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!