• FIFA 18 Demo Nasıl İndirilir? FIFA 18 PS3 Kurulumu Nasıl Yapılır?

Spor oyunlarının en büyük aktörlerinden olan FIFA, en sevilen futbol oyununu (FIFA 18) son rütuşlar ile birlikte görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Tam sürüm 29 Eylül’de piyasaya çıkarken, demo sürümünün de 12 Eylül’de piyasaya çıkması bekleniyor. Ve eğer benim gibi sabırsızlanan bir FIFA tutkunu isen bu yazımızı okumaya devam et, çünkü FIFA 18 demo’sunu herkesten daha önce nasıl alacağımıza dair rehberimizi geliştirdik ve sizlerle paylaştık.

FIFA 18 Demo

Not: PS4 Pro’mda aşağıdaki yöntemi denedim, ancak işlemin PS4, PS4 Slim için özdeş olması ve Xbox One’da benzer olması gerekir. Demo 12 Eylül 2017’de kullanıma sunulacak. Ayrıca aşağıdaki prosedür, sisteminizin internete bağlı olmasını ve PlayStation Network / Xbox Live ile ilişkili olmayan ek bir e-posta hesabının olmasını gerektiriyor.

İLGİLİ HABER

GTA San Andreas Hileleri

-Başlamak için, yeni bir kullanıcı oluşturmak gerekiyor ve bunun için Ayarlar seçeneğine gidin. Ekranın alt kısmında ki  “Yeni PlayStation Network Hesabı mı? kısmında “Hesap oluşturun” seçeneğini seçin.

– Şimdi ülkenizi / Bölgenizi girmeniz istenecektir. Yeni Zellanda (İlk Olarak Orada Test edileceğinden) olarak ayarladığınızdan emin olun. Doğum Tarihi’ne ve Dile gelince, istediğiniz herhangi bir şeyi girebilirsiniz. İşiniz bittiğinde İleri’yi seçin.

– İşiniz bittiğinde Posta Kodu, Şehir ve Eyalet / Bölge bilgilerini girmeniz gerekecek. Ayrıntıları aşağıdaki gibi girin:

Postcode – 2579

City – Ararimu

State/Province – Ararimu

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra İleri’ye tıklayın.

– Artık e-posta kimliğinizi ve şifrenizi girmeniz istenecektir. İşlem tamamlandığında İleri’yi tıklayın.

Hepsi bu kadar. Yeni kullanıcı hesabınızı oluşturmayı tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin. Ayrıca, PlayStation Ağ Hesabınız oluşturulduktan sonra e-posta kimliğinizi doğruladığınızdan emin olun.

Ve hepsi bu kadar. Yukarıdaki yöntemi bir PlayStation 4 Pro üzerinde gerçekleştirirken, işlem  Xbox One’da da aynı kalır. Tek yapmanız gereken yeni bir hesap oluşturmak ve bölgeyi Yeni Zelanda’ya ayarlamak ve devam etmek. Bunun nedeni, FIFA 18 Demo’sunun önce Yeni Zelanda’daki kullanıcılar tarafından kullanılabilmesi ve bunun ardından dünya çapında bir yayın yapılanması olacaktır.

Böylece, EA, FIFA 18 Demosunu (beklenen tarih – 12 Eylül) duyurduğunda, yarattığınız yeni hesabı kullanarak PlayStation Store’a veya Microsoft Mağazasına gider ve demoyu herkesten önce indirirsiniz.

FIFA 18 Demo Hakkında Her Şey

FIFA 18 Demo Çıkış Tarihi

Yılın en çok beklenen futbol oyununa, FIFA 18’e ait demo, 12 Eylül 2017’de piyasaya sürülecek. Sırasıyla PlayStation Store, Xbox Live ve EA Origin üzerinden PS4, Xbox One ve PC’de satışa sunulacak. Konsolların indirme boyutu yaklaşık 7,3 GB olmalı ve oyunun başında indirileceği yüksek kullanıcı sayısıyla yavaş indirme hızları beklenmektedir.

FIFA 18 Demo Özellikleri

FIFA 18 Demo, oyuncuların gerçekçi stadyumlardaki çeşitli takımların denetimini ele geçirmelerini sağlayacak. Aşağıda oynamak için mevcut ekiplerin tam listesi bulunmaktadır:

Manchester City

Manchester United

Chelsea

Real Madrid

Atletico Madrid

Juventus

Bayern Münih

PSG

LA Galaxy

Toronto FC

Boca Gençler

Chivas

Vissel Kobe

Oyuncular ayrıca Alex Hunter’ın hikaye modunun geri dönüşünün ilk bölümünde oynamak için şans bulacak – Yolculuk: Hunter Returns. olduğu söyleniyor, hikayeyi en baştan oynamanızı ve uzun bir aradan bu yana ilk sezonu oynadıysanız bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

EA Sport’un FIFA adına, bu sezon çok sayıda yeni özellik gelecek ve yılın en çok beklenen bültenlerinden biri olacak diye bir beklentisi var. En önemlisi, muhtemelen bu sene yapılan baskıda kullanılan Frostbite motorunun rafine edilmiş hali mevcut ve bu daha geliştirilmiş kullanımı, ki bu da kullanıcıların demoda tadabileceği bir şey anlamına gelecektir. FIFA 18 demosunun gerçek oyun lansmanından iki hafta önce büyük bir tanıtımla yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!