Son dakika haberi Fatih Portakal ve Selçuk Tepeli Fox TV’de yeni sezon haber tanıtımında yer aldı. Bilindiği üzere Fatih Portakal’ın istifası gündeme bomba düştü. Diğer yandan ise  FOX Haber yeni sezon tanıtımını yayınladı. Bu tanıtımda Selçuk Tepeli ve Fatih Portakal tanıtımın içinde bulunuyor.

Türkiye’nin en çok izlenen ana haber sunucusu Fatih Portakal’ın ayrılmasından sonra FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, ana haberi sunması için Selçuk Tepeli’yi görev vermişti. Selçuk Tepeli 7 Eylül Pazartesi akşamı saat 19.00’dan itibaren FOX Ana Haber’i sunmaya başlayacak.

Ana Haber Tanıtımında ise Fatih Portakal’ın Görüntüleri de Yer Aldı!

Son dakika haberi Fatih Portakal

FOX Ana Haber’in yeni sezon tanıtımı ilk kez bu akşam ekrana geldi. Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber tanıtımında, FOX muhabirlerinin geçtiğimiz dönemde gündeme damgasını vuran haberlerinden bir takım görüntüler ekrana geldi. Diğer yandan ise tanıtımda FOX’un görevden ayrılan anchormani Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya’nın görüntüleri de yer aldı. Sosyal medyada da paylaşılan tanıtımda Doğan Şentürk, FOX Haber’in soran, sorgulayan ve saklamayan habercilik yapmaya devam edeceğini vurguladı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER