Samsung Galaxy Note 8 Gömülü Parmak İzi ve Çift Arka Kamera İle Geliyor !

0
176

Samsung Galaxy Note 8 ile ilgili bazı medya kuruluşları, Twitter hesaplarından tasarımı ile ilgili paylaşımlarda bulundular.

Galaxy Note 8 Özellikleri Ve Tasarımı

PoyocoTech ve Ice Universe‘nin resmi TwiTTer hesaplarından paylaştıklarına göre, Galaxy Note 8, dikey olarak hizalanmış çift objektifli bir kamera’ya sahip.

Samsung-Galaxy-S9-webhakim-p-1661

Galaxy Note 8, yine Twitter’dan paylaşılan bilgilere göre, Infinity Ekran özelliğine sahip. Yani Galaxy S8 gibi ekranın daha geniş bir çözünürlüğe ve HD bir görünüme ulaşması için sağlanmış olan ekran, Galaxy Note 8 içinde geçerli olacak.

Diğer yandan, parmak izi okuyucusuna sahip olacak olan Galaxy Note 8’de okuyucu, ekranın altında olacak.

Bildiğiniz gibi Galaxy S8’de, parmak izi sensörü kamera objektifinin yanına yerleştirilmişti
ancak burada böyle bir durum söz konusu değil.

Ön tarafta fiziksel bir düğme de yok çünkü telefon Infinity Display özelliğine sahip ve ekranda herhangi bir tuş bulunmuyor. Buda parmak okuma sensörünün ekranın altında olabileceğini gündeme getiriyor.

Samsung Galaxy Note 8, 6.3-inçlik 18.5: 9 ekrana sahip olduğu, gelen bilgiler arasında.

Poyoco Tech ayrıca, Galaxy Not 8’in arkasında, AKG firmasını tarafından yapılmış bir stereo hoparlör bulunduğunu belirtiyor. Samsung, bu yılın başlarında, AKG’nin ana şirketi Harman’ı satın almıştı.

Samsung Galaxy Note 8’in ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda resmi bir açıklama yok, ancak daha önceki sürümlerle devam edersek, ya Ağustos ayı sonunda ya da Eylül ayının başında piyasaya sunulması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir