Galaxy S8 İle Yeni Çıkacak Olan Note 8 Arasındaki Farklar Neler Olacak ?

Ana Sayfa Haber Galaxy S8 İle Yeni Çıkacak Olan Note 8 Arasındaki Farklar Neler Olacak...
  

Okuma süresi : dakika


Geçtiğimiz yıl Note serisine eklenen Note 7, çıktığı itibaren en beğenilen Samsung telefon haline gelmişti. Ancak, ilerleyen günlerde telefonun sıkça patladığı ve yandığı haberleri, Note 7′ yi tabiri caiz ise bitirmişti.

Bu yıl ise Samsung, yeni serisi akıllı telefonu Note 8 için, büyük bir titizlik ile çalışıyor. Geçen seneki Note 7 faciasında yüklü miktarda zarar eden Samsung, bu sene aynı felaketi yaşamak istemiyor. Son çıkan Galaxy S8 ve S8 Plus ile Note 8 arasındaki farklarında neler olduğunu kullanıcılar merakla beklemekte.

Samsung’un çok yakında çıkacak olan yeni amiral gemisi Note 8 cihazının, Galaxy S8 ile olan farklılıklarını bizde, sizler için derledik.

Ekran Boyutu

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, şirketin yeni Infinity Ekran içeren ilk akıllı telefonlarıydı. Galaxy Note 8 ise, Quad HD çözünürlüğü ile daha da büyük bir 6.3-inç Super AMOLED ekrana sahip olacak.

 

 

Bellek ( Ram )

Galaxy Note 8, 6GB RAM kapasitesine sahip olacak. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus akıllı telefonları 4 GB RAM’a sahipti.

Note 8 Fiyatı

Uzun zamandır beklenen Note 8’in, yeni çıkan Galaxy S8 telefonundan açıkcası çok daha iyi olacağı bekleniyordu. Ancak, durum şuan için öyle görünmüyor. Çünkü, fiyat olarak cep yakıyor. Son çıkan Samsung akıllı telefonları pahalı fiyatları ile dikkat çekiyordu. Ancak, Galaxy Note 8, bu alanda rekor kırabilir. Uçuk bir fiyatla gelmesi beklenen Note 8, 1000 dolar gibi bir fiyat ile satışa sunulması bekleniyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir