Pc toplama denildiğinde akla ilk gelen incehesap cuma geceleri olmaktadır. Oyunculara büyük fırsatlar sunan incehesap pc toplama konusunda artık aranan isimlerin başında geliyor. Dolara endeksli olan sistemleri her cuma gaming gecesi altında düzenleyerek büyük kampanyalar yapmaktadır.

Oyuncuların iştahını kabartan sistem gereksinimleri ile özellikle rekabetçi tarzda oynanan CS GO, PUBG, Gta 5 gibi oyunları FPS’si yüksek bir şekilde üst düzeyde oynayabilirsiniz.

Gaming Gecesi Nedir?

gaming gecesi urunleri

İncehesap.com, Gaming gecesi 2020 yılı itibari ile durmak bilmeden indirimlerine devam ediyor. Gaming gecesi, düşük bütçelere özel pc toplama imkanı sağlamaktadır. Normalde çok yüksek olan fiyatları cuma gecesi indirimleri düzenleyerek bir çok fırsatlar sunmaktadır.

Gaming Gecesi İndirimleri ve Ürünleri

gaming gecesi 2020

Gaming gecesi indirimleri ve ürünleri birbirinden farklı ekipmanlar ile oyuncular karşısına çıkmaktadır. Özellikle FPS’si yüksek olan oyunlar için büyük avantajlar sağlamaktadır. Buradan tıklayarak incehesap gaming geceleri ürünlerine bakabilirsiniz.

  • Gaming Kulaklık
  • Gaming Mouse
  • Gaming Soğutucular
  • Gaming Power Supply
  • Gaming Hazır Sistemler
  • Gaming Klavye

gibi ekipmanları cuma gecesi indirimleri ile oyunculara güzel fırsatlar sağlamaktadır. Oyuncular ise buna çok büyük rağbet göstermektedir. Takip ediyorsanız düşük fiyatla çıkan ürünler 7 dakika gibi kısa bir sürede bitmektedir.

İNCEHESAP PC TOPLAMA

İncehesap pc toplamada öne sürdüğü ekipmanların başında Gaming Kulaklık geliyor.

Gaming Kulaklık

gaming kulaklik en iyisi

 

Özellikle GamePower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık geliyor. Oyunculara mükemmel ses ayarı sağlayan, net ses iletimi sunan kulaklık oldukça rağbet görmektedir. Çok daha fazlası için buradan bakabilirsiniz.

Gaming Soğutucular

gaming sogutucular

Corsair CW-9060033-WW Hydro Serisi H100i Pro RGB 240mm Sıvı Soğutma Sistemi ve diğer soğutma sistemleri indirimler yapıyor. Yine buradan tüm ürünlere bakabilirsiniz.

Gaming Mouse

gaming mouse

Profesyonel optik mouse ve GRB 7 tuş USB optik kablosu ile sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Sizlerde fırsatlardan haberdar olmak için buradan bakabilirsiniz.

Gaming Hazır Sistemler 

gaming hazir sistemler

Hazır sistemler ile güzel FPS’ler elde edebilirsiniz. Özellikle bu cuma indirimlerinden yararlanmakta fayda var. Buradan ürünlere bakabilirsiniz.

Sistemlerin FPS Testlerine Nasıl Bakabilirim?

Topladığınız oyun bilgisayarların fps testine https://www.userbenchmark.com/ buradan bakabilirsiniz. Ortalama olarak size fps değerlerini gösteriyor.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER