Youtuber Orkun Işıtmak Türkiye’yi gezmeye devam ediyor. 0 TL ile Gaziantep’te bir gün videosu çeken genç Youtuber viral videolar arasına girmeyi başardı. Şimdiye kadar tam 3 milyon kez izlendi.

Bilindiği üzere Orkun Işıtmak fenomen Youtuberlar arasında bulunuyor. Yaklaşık olarak 8 milyon abonesi bulunan Youtuber Türkiye’yi gezerek hem eğleniyor hem de kendini takip edenleri eğlendiriyor.

Gaziantep’te O TL ile Bir Gün Geçiren Youtuber’ın Videosu Tam 3 Milyon İzlendi!

orkun ışıtmak gaziantep

İlk olarak Gaziantep havaalanından otostop çekerek şehir merkezine giden Orkun, bir beyrancı bularak yemek yiyor. Tabi para vermeyeceğini söyleyen Orkun bunun karşılığında en azından servis yapmama izin verin diyor, daha sonra ise arkadaşı ile birlikte güzelce yemeklerini yiyorlar.

Yolda gittiği yerde Meşhur urmu dut suyu satan satıcının yanına giderek bir bardak dut suyu içiyorlar. Daha sonra katmerciye gidip katmer yemeyi de ihmal etmiyor.

Konuşanları Tersten Okuyan Adama Denk Geliyor

orkun isitmak tersten okuyan adam

Orkun kale civarında ise ne konuşulursa konuşulsun her şeyi tersten  söyleyen adama denk geliyor. Orkun ne söylerse onun tersini söylüyor ve ilginç diyaloglar yaşanıyor.

Orkun Işıtmak Havada

Orkun Işıtmak Gaziantep’e geldiği sırada Teknofest olunca fırsatı kaçırmıyor ve bir anda kendini havada buluyor.

Orkun Işıtmak 33.000 Bin Feet

Orkun Baklava Yiyor

Son olarak ise kendini Gaziantep’in en iyi baklavacılarından olan Koçak’ta bulan Orkun burada da Gaziantep’in meşhur baklavasını yiyor. Bizde afiyet olsun diyoruz.

orkun baklava

Hepsine ve daha fazlasına buradan bakabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER