Eğer yeni bir güncelleme yapmış veya otomatik güncellemelere izin verdiğinizden dolayı cihazınız kendiliğinden güncellemeler yapıyorsa; General Mobile paused hatası almış olabilirsiniz.

Bunun için onlarca blog sitelerinde ve resmi satış sitelerinde şikayet var ve biz bu şikayetleri ortadan kaldırmak adına size en etkili yöntemleri sunacağız. Bu sayede endişelenmenize ve teknik servislerde zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

Nedir Bu General Mobile Paused Sorunu?

general mobile paused

Eğer, bir General Mobile (GM) kullanıcısı iseniz ve Android akıllı cihazınız için Google Store’den bir ürün veya hizmet satın alacaksanız Google Play paused hatası alabilirsiniz.

Genelde Discovery Elite Plus kullanıcılarının yaşadığı bu sorun, güncellemeler sonucunda, cihazınızın yeni indirmeler için bir izin sistemi kurması veya hayati güncellemelerin henüz cihazınıza yüklenmemiş olmasından kaynaklanabilir.

Bu durumda System Paused, Sistem Duraklatıldı veya Sistem Durduruldu gibi hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Kimi zamanda, ağda herhangi bir sorun olmamasına rağmen Ağ problemi, lütfen ağ kontrollerinizi yaptıktan sonra tekrar deneyiniz gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Endişelenmeyin ve hemen aşağıdaki yolları takip edin.

General Mobile Discovery Google Play Sorunu Çözümü

Aslında tam olarak bilinmemesine rağmen maalesef GM akıllı cihazlarında bu tün problemler meydana gelebiliyor. Ve bu çözüm de aslında oldukça basit.

Herhangi güçlü bir VPN uygulaması burada işimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Biz de bu uygulamayı VPNBook olarak seçtik ama siz dilerseniz, piyasadaki diğer VPN eklentilerini de kullanabilirsiniz. Root Explorer ve Zen Mate VPN gibi. Neyse şimdi VPNBook ile çözüme gidelim

Adım 1: Cihazınızın “Ayarlar” kısmına giriniz.

Adım 2:Kablosuz Bağlantı ve Ağlar” kısmına gelerek “Diğer” butonunu tıklayınız.

Adım 3: Bu kısımda karşınıza daha önce yüklemiş olduğunuzdan dolayı “VPN” sekmesi gelecek ve yanındaki + butonunu aktif hale getiriniz.

Adım 4: Burada karşınıza Ad ve Sunucu adı altında iki alan çıkacak. Bu alanlardan Ad kısmına kendi VPN uygulamamız olan VPN Book yazınız. Ardından sunucu adresi tarafına da; “euro217.vpnbook.com” yazarak devam ediniz. Kaydet diyerek o ekrandan çıkınız.

Adım 5: Kaydet kısmına tıkladıktan sonra artık yeni bir alana yönlendirileceksiniz. Burada kullanıcı adı ve şifre kısmını göreceksiniz. Kullanıcı adı kısmına, “vpnbook yazın ve şifreye de “CraGe7p” yazınız.

Adım 6: Yukarıdaki adımları doğru bir şekilde takip ederseniz; karşınıza anahtar işareti gelecek ve artık VPN eklentisi aktif hale gelmiş olacak.

Bu adımları doğru şekilde takip etmişseniz, artık discovery uygulama indirmiyor, general mobile discovery google play sorunu veya general mobile discovery indirme sorunu gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Gönül rahatlığı ile hem Google Store’den ürün ve hizmet satın alabilecek hem de son güncellemeleri yapabileceksiniz.

Eğer halen problem yaşıyorsanız, lütfen aşağıda bu durumu bize bildiriniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER