En iyi alışveriş siteleri listesinde üst sıralarda bulunan gittigidiyor.com 2001 yılında kurulmuş olup, 2011 yılında da Ebay’a satılmıştır. Aylık 50 milyon tekil ziyaretçesi ve geniş ürün yelpazesi Türkiye’nin öncü alışveriş sitesi olma yönünde hızla ilerlemektedir. Gittigidiyor.com kapıda ödeme var mı?

Site tamamı ile müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Uygun fiyat, yüksek kalite ve hızlı kargo faktörlerini kendisine ilke edinmiş olan alışveriş sitesi tüm bunları göz önüne alarak satışları gerçekleştirmektedir.

Gittigidiyor.com Güvenilir mi?

Gittigidiyor.com yaklaşık olarak 20 yıllık bir geçmişe sahip olmak ile birlikte 2011 yılında Ebay tarafından sitenin alınması ile çok daha farklı boyut kazanmıştır.

Siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz, gittigidiyor güvenilir bir sitedir. Çok yüksek miktarda da sipariş verebilirsiniz düşük miktarda da siparişlerinizi verebilirsiniz. Tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma sizlere güzel deneyimler yaşatmaktadır.

Gittigidiyor.com Kapıda Ödeme

Gittigidiyor.com da kapıda ödeme seçeneği bulunamamaktadır. Bunun yerine kredi kartı, banka kartı ve havale gibi ödeme seçenekleri sağlamaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi siparişlerinizi dilediğiniz gibi içinize sinerek verebilisiniz.

GittiGidiyor.com sitesini ziyaret etmek için tıklayabilirsiniz

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER