Google Earth 18 Nisan’da Yenileniyor !

Ana Sayfa Haber İnternet Google Earth 18 Nisan’da Yenileniyor !
  Google Earth, artık dünyada o kadar popüler hale geldi ki, insanlar gitmek istediği ülke’nin herhangi bir şehrine hatta o şehrin sokaklarına kadar ulaşabiliyor.Hal böyleyken Google kullanıcılarına bu deneyimi daha kaliteli ve detaylı yaşatmak için Google Earth’ı yenileme kadarı aldı ve Google bu hafta salı günü ” Yeni Google Earth’tı” açıklayacak.

Google, yeni özelliklerini tanıtacağı “Google Earth” için bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı ve basına davet gönderdi.

Google, yeni özelliğini tanıtacağı Earth hakkında etkinlik öncesi açıklama yapmazken, tahminlere göre Google Earth sır gibi sakladığı yeni özellikli Earth’ı baştan aşağı değiştirecek.

Dünyada, Google Earth’ı kullanmayan yoktur, o kadar işlevsel bir hal alan Earth, küresel ısınmanın zaman içindeki dünyaya etkilerini bile görmeye olanak sağlıyor.Hatta dünya projelerinin algoritma gelişimlerinde bile rol oynuyor.

[ilgili_haber id=”2097″][/ilgili_haber]

 

Böyle aktif kullanılan ve dünyaya yarar sağlayan bir yapıyı Google, tahminimizce daha etkin bir hale getirecek.

İlerleyen yıllarda sanal gerçeklik uygulamasınıda getirecek olan Google, 360 derece sanal gezegenleri görme fırsatınıda kullanıcılarına sunacak.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir