Google Moon Sistemi, Ay’ın Yüzeyinde Piramit Yapısını Andıran Bir Yapı Gösteriyor!

Ana Sayfa Bilim Google Moon Sistemi, Ay’ın Yüzeyinde Piramit Yapısını Andıran Bir Yapı Gösteriyor!
  Komplo teorisyenlerine göre ayın yüzeyinde piramide benzeyen tuhaf bir yapı mevcut. Google Moon projesi sayesinde bu tuhaf yapılardan biri olan ve piramide benzeyen şekil ilk defa görüntülendi. Bu yabancı yapı ayın yüzeyinde yer alan tuhaf şekillerin kanıtı olabilir.

“Onlarca yıldır uzaybilimciler ve astronomlar evrendeki tek varlık olmadığımızı iddia ediyorlar.”

Bu fikir özellikle son zamanlarda dünya çapında milyonlarca kişinin, uzaylıların varlığına gerçekten inanması durumunu ortaya çıkardı. Öyle ki bir çok kişi sadece uzaylıların veya dünya dışındaki varlıkların var olduğunu değil, hatta bu varlıkların uzayda kendilerine ait çok gelişmiş teknolojik üsler kurduklarını da iddia ediyorlar..

Yayınlanan son YouTube videolarında görülenlere göre, Ay yüzeyinde yer alan yabancı yapıların varlığının kanıtlandığı iddia ediliyor.

Hatta bazı yazarlar ve uzay meraklıları bu yapıların tıpkı atalarımızdan bizlere kadar ulaşan antik eserler gibi, eskiden yaşamış olan “ antik uzaylılar “ tarafından inşa edildiğini öne sürüyorlar.

google moon

Piramide benzeyen, garip şekilli ay oluşumunu Arjantinli uzay meraklısı Marcelo Irazusta, Google Earth programının Ay’ın yüzeyini görüntülemek için oluşturulan Google Moon yazılımında gezinirken buldu.

google moon

Bir çok kişi ilk başta bu garip şeklin doğa koşulları (rüzgarlar, hava koşulları vs. ) aracılığıyla oluştuğunu savundu. Ancak şekli keşfeden Marcelo Irazusta, bu şekillerin kendiliğinden oluşamayacak karmaşıklıkta olduğunu konusunda ısrar ediyor.

Bahsi geçen YouTube Videosu

Adı geçen videoyu izlemek için adeta YouTube’a akın eden kişiler de Marcelo Irazusta gibi düşünüyor. Bir çok kişi bu şeklin uzaylılar tarafından oluşturulduğunu savunuyor. Hatta video yorumlarında bu şekilden ve şeklin nasıl oluşturulduğundan NASA’nın haberdar olduğunu ancak bu durumun ört bas edildiğini savunuyor.

Öte yandan bir çok kişi bu şeklin uzaylılar tarafından yapılmadığını ve bir hata sonucu Google Moon yazılımında belirdiğini söylüyor.

Şayet tartışmalara konu olan bu yapıyı kendiniz görmek isterseniz öncelikle Google Moon yazılımını kullanmanız gerekiyor. https://www.google.com/moon/ adresine girin ve bahsedilen şekli görmek için şu koordinatlara gidin : 20 ° 48’45.54 ″ N 25 ° 59’50.89 ″ W

Bir çok kişi hala Irazusta tarafından yapılan bu keşfin, uzaylı yapılarının bir başka önemli kanıtı olduğuna inanıyor olsa da, gerçek şu ki, bu video tek başına pek de bir şey kanıtlamıyor..

Bu yapı büyük ihtimalle Ay’daki doğa koşulları tarafından oluşturuldu. Şayet öyle değilse bile yazılımlar hataya meyilli ürünler olduğu için işleme esnasında Google tarafından bir hata yapıldı. Ancak bunu söylemek yine de Ay’da garip şeyler olmadığı ve olmayacağı anlamına gelmez 🙂

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir