Google Pixel XL İddiası, Yeni Pixel XL Tasarımı Bu Olabilir !

 

Muhtemelen Google’ın bir sonraki Pixel telefonunun resmi olarak açıklamasına birkaç ay kaldı, ancak şimdiden cihazın tasarım görselleri internete sızmış durumda. Android Polis, Nexus ve Pixel tasarım sızıntılarıyla ilgili ciddi bir rapora sahip, görselin muhtemelen bir Google Pixel XL ait olduğu düşünülüyor.

Tasarımda, Google’ın ekran bölümünde Samsung ve LG’yi yakalamaya yönelik adımlarını attığını görebiliyoruz.

Ayrıca Oku:  Gmail Şifremi Unuttum & Google Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

Telefonun ön tarafı, OLED ekranında geçen yılın Pixel’inden çok daha küçük çerçeveler içeriyor. LG G6 ile aynı 2: 1 en-boy oranı ile artık daha uzun (6 inç) ve daha ince.

Samsung’un Galaxy S8 ekranı ile aynı, ancak bu ekran kenarları infinite değil, düz görünüyor. LG’nin, ekranı ve telefonun tamamını ürettiği ve HTC’nin Pixels of 2016 modelinden bir değiştirme işaretlediği bildirildi. Bir sonraki Pixel XL’in kenarları, HTC’nin en son amiral gemisi telefonlarına benzer yazılım özelliklerini etkinleştirmek için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Oku:  Galaxy S8 İle Google Asistanını Açmak Artık Daha Kolay

Ancak tek bir görselle telefon hakkında çok fazla bilgi sahibi olmak zor. Su geçirmez mi? Kablosuz şarjı var mı? Teknik özellikler ve renk seçenekleri nelerdir? Google, geçen yıl izlediği politikayı uygularsa, yeni cihazı Ekim ayında resmi olarak açıklayacak demektir. Umarız geçen yıldan çok daha iyi bir donanıma sahip akıllı cihaz görebiliriz.

Ayrıca Oku:  Alphabet'in İddasına Göre, Uber Sürücüsüz Araç Teknolojisini Saklıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here