Google Play Müzik, Yeni Kullanıcılar İçin 120 Günlük Ücretsiz Abonelik Sunuyor!

Ana Sayfa Haber Google Play Müzik, Yeni Kullanıcılar İçin 120 Günlük Ücretsiz Abonelik Sunuyor!
  Google, kullanıcılarına müzik mağazasında, en fazla 50.000 şarkı taramalarına olanak tanıyan yeni aboneler için müzik akışı hizmeti olan Google Play Müzik’ te tam 4 ay ücretiz abonelik imkanı sunuyor.

Daha önce, Google, yeni kullanıcılar için 90 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyordu, ancak gelen bilgilere göre Google, bu süreyi 1 ay daha uzatma kararı aldı.

 

[ilgili_haber id=”1525″][/ilgili_haber]

 

Kullanıcılar, Google Play Müzik servisi’ni kullanarak bilgisayarlarında veya mobil cihazlarında radyo istasyonlarını da dinleyebilirler.

Uygulama Reklam İçeriyor !

Bununla birlikte, uygulamayı ücretsiz kullanan, kullanıcılar, 10 dolar tutarında bir rakam ödeyerek, uygulamadaki reklamlardan kurtulabilirler.

Bu tür kullanıcılar ayrıca 35 milyondan fazla şarkı dinleyebilir, çevrimdışı dinlemek için müzik indirebilir ve YouTube Red’e erişebilirler.

Google geçmişte benzer fırsatları kullanıcıları için sundu. Ancak bu fırsatların ne zamana kadar devam edeceği bilinmiyor. Açıkcası o zamana kadar fırsatı kaçırmamak gerekiyor.

Bildiğiniz gibi daha öncede Google, uygulama indirme mağazası olan Google Play Store’de yaptığı etkinlikte, her hafta ücretli olan bir uygulamayı, ücretsiz hale getirip, kullanıcılarına sundu.

Etkinlik belirli bir zaman devam etti ve Türkiye’ye çok geç geldi. Sistem Amerika’da çok daha önceden açılmış olsada, ülkemizde çalıştığı bile söylenemez.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir