Grand Theft Auto serisiyle ünlenen, oyuncularının devasa bir kısmını kendine çekmeyi başaran Take-Two İnteractive’e bağlı uluslararası video oyun yapımcısı Rockstar Games’in oyunları Steam üzerinde indirimde. 6 Şubata kadar sürecek bu indirim Grand Theft Auto (GTA) serisinin son oyununu ve Red Dead Redemption2’yi de kapsıyor. İşte İndirimde Olan Rockstar Games oyunları:

Steam’da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar

Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar

Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar Steam'da 1 TL Olan ve Diğer İndirime Giren Oyunlar

 

Eski İndirimler

Grand Theft Auto 5 indirim yüzdesi: %50 ve bütün haftalık indirimler için bu bağlantıya tıklayın.

Diğer İndirime Giren Oyunlardan Bazıları

Red Dead Redemption 2 indirim yüzdesi:%20

Red Dead Redemption 2 : Normal fiyatı 299 tl olan Red Dead Redemption 2yeindirimle 239,20 tl’ye sahip olabilirsiniz.

Max Payne 3 Complete Edition : İçerisinde Max Payne 3 ve 10 adet MP3 DLCsi olan bu pakete Steam indirimleriyle 55 TL yerine 16,50 TL’ye sahip olabilirsiniz

Max Payne 3 Complete Edition indirim yüzdesi: %70

The Crew™ 2

Ubisoft’un yapımcılığını üstlendiği crew serisinin 2. oyunu olan The Crew™ 2 steam üzerinde şuan indirimde. Yarış tutkunlarının gözdesi olan The Crew™ 2 uzun süredir büyük bir indirime tabii tutulmamıştı.

The Crew™ 2 indirim yüzdesi: %75

https://store.steampowered.com/search/?filter=weeklongdeals

Blackwake

Steam’de erken erişime sunulan çok oyunculu fps denizcilik oyunu olan Blackwake Steam’de oyuncular arasında çok sevilmişe benziyor. Bir parça korsancılık bir parça diğer oyuncular arasından sağ çıkmamızı hedefleyen bu oyuna şuanki indirimle normal değerinin çok çok altında sahip olabilirsiniz.

Blackwake indirim yüzdesi: %90

https://store.steampowered.com/search/?term=blackwake


Trend içerikler

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!