Yeni sezonda en çok beklenilen güldürü programlarının başında gelen güldür güldür show sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Tabi bu arada güldür güldür oyuncuları tam kadro karşınıza çıkmaya hazırlanıyor, diğer yandan ise güldür güldür yeni oyuncular ile de gücüne güç katmayı planlıyor. Tabi özellikle Murat Akkoyunlu ve  Dağhan Külegeç ile de kadro baya bir genişledi. Güldür Güldür Show oyuncuları kimdir?  Güldür Güldür kadrosu detaylıca bakalım.

Bilindiği üzere Ali Sunal’ın hazırladığı ve BKM Mutfak’ta çekimlerine devam edilen Güldür Güldür Show, Kavak Yelleri dizisiyle adını duyuran Dağhan Küleğeç ve Çakallarla Dans filmlerinden tanınan Murat Akkoyunlu Güldür Güldür Show oyuncuları arasında yerini aldı.

Güldür Güldür Show Oyuncuları

Guldur Guldur Oyunculari

Bu sezon 2020-2021 Güldür güldür show oyuncular;

1- Ali Sunal

güldür güldür kadrosu

22 Eylül 1977 senesinde İstanbul’da Kemal Sunal ve Gül Sunal çiftinin ilk çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme eğitimi gören sanatçı, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi sanat topluluklarında yer aldı. Bu arada çok fazla sinema filmleri ve televizyon dizilerinde rol aldı. Güldür Güldür Show’un Kareografi Yönetmenliğini yapmaktadır.

2-Açelya Topaloğlu

guldur guldur oyuncular

Açelya Topaloğlu 19 Kasım 1986 yılında İzmir’de doğdu. Üniversiteye kadar olan dönemde dans ile ilgilenen Açelya Topaloğlu, Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans bölümünde dans eğitimi aldı.

Daha sonra Anadolu Ateşi Dans Grubunda yer almıştır. Bu arada annesinin büyük desteği ile üniversite çağına yaklaştıkça tiyatroya daha çok ağırlık vermiş, 2008 ve 2009 yılında MSM-Actor Studio ‘da müzikal eğitimi alıp 2009 yılında MSM-Konservatuvar Tiyatro Bölümü ‘nü kazanıp 2013 yılında mezun oldu.

3- Alper Kul

guldur guldur show oyunculari

5 Aralık 1975’te İstanbul, Süleymaniye’de doğdu. MSM’den sonra eğitimini Indiana Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan sanatçı, Şehir Tiyatroları, BKM gibi oluşumlarda oyunculuk yaptı.

4- Aycan Koptur

Aycan Koptur güldür güldür

Aycan Koptur, 24 Şubat 1994 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezundur. Aycan Koptur, Salih Kuşu, Cinayet Süsü, Hayat Ağacı, Yılanların Öcü, Güldür Güldür, Yol Arkadaşım 2 gibi birçok dizi ve filmde rol aldı.

5- Aziz Aslan

Aziz Aslan güldür güldür

Aziz Aslan, Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Liseyi İstanbul’un Çatalca ilçesinde okudu ve 1998 yılında mezun oldu.

6- Berkay Tulumbacı

Berkay Tulumbacı güldür güldür

Berkay Tulumbacı, 1991 yılında Kıbrıs’ta doğdu. Bu arada Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında rol aldığı Sakarya Fırat dizisi ile yaşamış; daha sonra Kara Ekmek dizisinde rol almıştır.

7- Burak Topaloğlu

Burak Topaloğlu güldür güldür

Burak Topaloğlu, 4 Ocak 1988 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de doğdu. Şişli de bulunan Best Casting ajansına bağlı olarak Tv ve Sinema dünyasında da yer almaktadır. Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu’nda da Yönetmen Asistanlığı yapmaktadır.

8- Doğa Rutkay

Doğa Rutkay güldür güldür

Doğa Rutkay, 30 Ekim 1978 yılında Ankara’da doğmuştur. Annesi Nuran Duru’dur. Babası tiyatro oyuncusu Rutkay Aziz’dir.  “27 numara”, “Terk”, Averaj Takımı gibi oyunlarda rol aldı.

9- Ecem Erkek

Ecem Erkek güldür güldür

Ecem Erkek 24 Haziran 1989’da Ankara’da dünyaya geldi. Liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar veren Ecem Erkek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar’ında Tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon Eğitimi almıştır.

10- Emre Altuğ

Emre Altuğ güldür güldür

14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’un Levent semtinde ev hanımı bir anne ve diş hekimi bir babanın ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Ailesi Niğde kökenlidir.

11- Evrim Akın

evrim akın güldür güldür

12- Mahir İpek

Mahir İpek güldür güldür

13- Meltem Yılmazkaya

Meltem Yılmazkaya güldür güldür

14- Onur Atilla

Onur Atilla güldür güldür

15- Onur Buldu

Onur Buldu güldür güldür

16- Özgün Aydın

Özgün Aydın güldür güldür

17- Simge Günsan

Simge Günsan güldür güldür

18- Sinan Çalışkanoğlu

Sinan Çalışkanoğlu güldür güldür

19- Uğur Bilgin

Uğur Bilgin güldür güldür

20- Ünal Yeter

Ünal Yeter güldür güldür

21- Dağhan Küleğeç

Dağhan Küleğeç güldür güldür

22- Murat Akkoyunlu

Murat Akkoyunlu güldür güldür

Yeni sezon güldür güldür kadrosu bu şekilde sizler için bu isimlerin biyografilerini de araştırdık, hemen alt kısımda bakabilirsiniz.

Siz değerli seyircilerimiz için güldür güldür yeni kadro olacak şekilde hepsini derlemeye çalıştık. Bildiğiniz üzere oldukça fazla izlenen program özellikle güldür güldür yeni oyuncular ile birlikte daha da izleneceğe benziyor.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER