Salgının ülkemizde yayılması ile birlikte Sağlık Bakanlığı'nın çıkarmış olduğu Hayat Eve Sığar uygulaması, insanların bilinçlendirilmesine ve onlara daha fazla yardımcı olmak için çıkarılmıştır. Uygulamanın detaylarına bakalım.

Sağlık Bakanlığı korona virüs ile etkin olarak mücadele edebilmek için hayat eve sığar uygulamasını oluşturdu. Uygulama ile korona virüs tanısı konulan hasta olup olmadığı ve korona virüs salgınına yakalanma riskinin yüksek olup olmadığını öğrenilmiş olmaktadır.

Uygulama hem Android hemde iOS işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Hayat Eve Sığar Uygulaması İndir kolay yöntem.

Hayat Eve Sığar Uygulaması Nedir?

hayat eve sigar uygulamasi nedir

Sağlık bakanlığının vatandaşlara korona virüsü hakkında yönlendirmek, bilinçlendirmek ve riskleri en aza indirmek için geliştirilen uygulamadır. Hayat eve sığar programı korona virüs ile mücadele etkin rol oynayacaktır.

Uygulama ile telefon numaranızı doğrulama yaparak size yöneltilen soruları cevaplayıp, korona virüs ile ilgili gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. Öneriler tavsiye niteliğinde olup kesin sonuç içermemektedir. Metro, eczana, hastane ve market gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Hayat eve sığar aplikasyon indirmek için aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar Uygulaması İNDİR Android

Hayat Eve Sığar Uygulaması İNDİR iOS


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER