Instagram gizli hesap görme iOS işletim sisteminde yapabilirsiniz. Kapalı hesap görme uygulamasını yüklediğiniz takdirde hesabın içini görebilirsiniz.

Not: Kapalı hesapların içini farklı uygulamalar ile görebilirsiniz. Fakat bunu yaparken fake hesap açarak yaparsanız, hesabınızın güvenliği ve çalınma ihtimaline karşı önlem almış olursunuz. Burada sorumluluk tamamen size aittir.

Instagram Gizli Hesap Görme iOS

Instagram Gizli Hesap Gorme iOS

Instagram gizli hesap görme ios olmak üzere uygulamalara bakalım. Bu arada buradan ücretsiz ve programsız bir şekilde https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-ucretsiz.html bakabilirsiniz.

1- Postegro Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması ile Görün

Instagram gizli hesap uygulamasını indirerek kapalı hesapları görebilirsiniz.

1- İlk olarak uygulamayı yükleyin.

2- Daha sonra bilgilerinizi girin.

3- Kimin hesabını görmek istiyorsanız, kullanıcı adını girin.

4- Son olarak hesabın içini gör deyin üstüne tıklayın hesap kapalılıktan çıkacaktır.

Burada uyarı olarak fake bir hesap ile denemenizde yarar var. Yukarıdaki açıklamama da belirttiğimiz gibi sonuçta internet ortamı, hesabı güvende tutma adına yararlı olacaktır.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli Mi?

Instagram tarafından böyle uygulamalar desteklenmiyor. Burada gizli hesap görmek için kullanıcı adı ve şifrenizi bu uygulamalara girmeniz isteniyor. Sonuçta internet ortamı olduğu için her zaman risk vardır. Sorumluluk burada tamamen size aittir.

Postegro instagrama zarar verir mi?

Uygulama, Instagram uygulamasının herhangi bir açığından yararlanmıyor, daha da aksine kullanıcı bu uygulamada kendi açığını kendisi oluşturuyor.

Instagram Gizli Hesap Görme Nedir?

Instagram gizli hesap moduna geçerek profilinizi herkesin görmesini engellemiş olmaktasınız. Instagram gizli hesap modunda paylaşımlarınızı sadece sizin onay verdiğiniz kişiler arkadaş listeniz görebilmektedir. Aksi halde gözükmez.

Instagram’da birinin profiline bakınca anlaşılır mı?

Instagram uygulamasında profilinizi ziyaret edenleri asla size göstermez. Profile bakanları izleyen ve diğer kullanıcılara gösteren bir uygulama da yoktur. Instagram gizlilik ve mahremiyet hususunda kullanıcılarını kollamaktadır.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER