Instagram gizli hesap görme sitesi şu anda en çok araştırılan konuların başında geliyor. İnstagram, bilindiği üzere kullanıcılar belirli özellikler sunuyor. Bunlardan biride hesapları gizleme ve açık gösterme işlemi olmaktadır.

Bazı kullanıcılar hesapları gizli hale getirmektedir. Bu şekilde olunca hikaye, fotoğraf ve takipçi gibi faktörler gözükmüyor. Dahası bazı kullanıcılar ise gizli hesabın içini görmek istiyor. Bunun için ise uygulamalar, siteler ve doğal yollar mevcuttur. Detaylarına bakalım.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi

instagram gizli hesap gorme sitesi

  • İlk olarak https://bestwhozi.com/ sitesine giriş yapın.
  • Daha sonra kullanıcı adınız ile giriş yapın.
  • Kimin kullanıcı bilgilerini görmek istiyorsanız kullanıcı adını girin.
  • Son olarak gör seçeneğine tıklayın, hesap gizlilikten çıkacaktır.

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME ÜCRETSİZ

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARI GÖRME UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamasız

Instagram gizlilik hesaplarını görmek için güvenilir bir yol istiyorsanız, bu yöntemli sizler için anlatacağız. Bir nevi bu sistem sosyal mühendislik oluyor. Yapmanız gereken işlemlere bakalım.

Arkadaşlar eğer gizli hesabını görmek istediğiniz kullanıcı erkek ise futbol, oyun, siyaset yada vücut geliştirici sayfaları açıp içerisine en azından 45 veya 50 fotoğraf yükleyin, daha sonra en azından 45 50 kişiyi takip edin takip isteği gönderin baya bir takipçi gelecektir.

Hesabınız bu şekilde doğal gözükecektir. Son olarak hesabını görmek istediğiniz kişiye istek gönderin büyük ihtimalle kabul edecektir.

Arkadaşlar eğer gizli hesabını görmek istediğiniz kullanıcı kız ise makyaj, elbise, survivor yada yemek sayfaları açıp içerisine en azından 45 veya 50 fotoğraf yükleyin, daha sonra en azından 45 50 kişiyi takip edin takip isteği gönderin baya bir takipçi gelecektir.

Hesabınız bu şekilde doğal gözükecektir. Son olarak hesabını görmek istediğiniz kişiye istek gönderin büyük ihtimalle kabul edecektir.

Instagram gizli hesap görme 2021 yılında en doğal yollarını anlattık. Yine sorularınız olursa bize yorumlar kısmında yazabilirsiniz.

instagram Gizli Hesap Gorme Sitesi

Uyarı: Gizli hesapları görme konusunda siteler, uygulamalar ve programlar mevcuttur. Bu noktada size vereceğimiz site ve uygulamalarda sorumluk tamamı ile size aittir.

Hesaplarınızın çalınma ihtimali vardır. Bu sebeple size tavsiyemiz illaki denemek istiyorsanız, sahte bir hesap açarak deneyebilirsiniz.


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Anonim 1 ay önce

mustafa abi nasıl bakcaz ya 😀