Instagram gizli hesap görme sitesi şu anda en çok araştırılan konuların başında geliyor.

İnstagram, bilindiği üzere kullanıcılar belirli özellikler sunuyor. Bunlardan biride hesapları gizleme ve açık gösterme işlemi olmaktadır.

Bazı kullanıcılar hesapları gizli hale getirmektedir. Bu şekilde olunca hikaye, fotoğraf ve takipçi gibi faktörler gözükmüyor. Dahası bazı kullanıcılar ise gizli hesabın içini görmek istiyor. Bunun için ise uygulamalar, siteler ve doğal yollar mevcuttur. Detaylarına bakalım.

Buraya tıklayarak gizlilik hesap görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat VPN değiştirmeden bu işlemi yapamazsınız. VPN değiştirmeniz gerekmektedir. Buradan hızlı bir şekilde VPN https://webhakim.com/en-iyi-vpn-uygulamalari-android-iphone-pc.html değiştirebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi instablogs

Instagram gizli hesap görme işleminde pek çok site bulunmaktadır. Burada bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Yani kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi girmenizi isteyecektir.

Buna çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Burada sahte bir hesap açıp öyle deneme yapmanızda yarar vardır.

  • Continue kısmına basın.
  • Hesap gizlilikten çıksın.

Not: Bazen hata verebiliyor.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamasız

Instagram gizlilik hesaplarını görmek için güvenilir bir yol istiyorsanız, bu yöntemli sizler için anlatacağız. Bir nevi bu sistem sosyal mühendislik oluyor. Yapmanız gereken işlemlere bakalım.

Arkadaşlar eğer gizli hesabını görmek istediğiniz kullanıcı erkek ise futbol, oyun, siyaset yada vücut geliştirici sayfaları açıp içerisine en azından 45 veya 50 fotoğraf yükleyin, daha sonra en azından 45 50 kişiyi takip edin takip isteği gönderin baya bir takipçi gelecektir.

Hesabınız bu şekilde doğal gözükecektir. Son olarak hesabını görmek istediğiniz kişiye istek gönderin büyük ihtimalle kabul edecektir.

Bu arada buradan programsız ve ücretsiz bir şekilde https://webhakim.com/instagram-gizli-hesap-gorme-ucretsiz.html bakabilirsiniz.

Arkadaşlar eğer gizli hesabını görmek istediğiniz kullanıcı kız ise makyaj, elbise, survivor yada yemek sayfaları açıp içerisine en azından 45 veya 50 fotoğraf yükleyin, daha sonra en azından 45 50 kişiyi takip edin takip isteği gönderin baya bir takipçi gelecektir.

Hesabınız bu şekilde doğal gözükecektir. Son olarak hesabını görmek istediğiniz kişiye istek gönderin büyük ihtimalle kabul edecektir.

Instagram gizli hesap görme 2023 yılında en doğal yollarını anlattık. Yine sorularınız olursa bize yorumlar kısmında yazabilirsiniz.

instagram Gizli Hesap Gorme Sitesi

Uyarı: Gizli hesapları görme konusunda siteler, uygulamalar ve programlar mevcuttur. Bu noktada size vereceğimiz site ve uygulamalarda sorumluk tamamı ile size aittir.

Hesaplarınızın çalınma ihtimali vardır. Bu sebeple size tavsiyemiz illaki denemek istiyorsanız, sahte bir hesap açarak deneyebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli Mi?

Instagram tarafından böyle uygulamalar desteklenmiyor. Burada gizli hesap görmek için kullanıcı adı ve şifrenizi bu uygulamalara girmeniz isteniyor. Sonuçta internet ortamı olduğu için her zaman risk vardır. Sorumluluk burada tamamen size aittir.

Yorumlar (9)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 2 gün önce

E-posta adresini ve numaramı degiştirdim bilmiyorum hesabımı açamıyorum geçi olarak kilitlendi yardım lutfen

kubra 1 hafta önce

teşekkürler hızlıca oldu

aslıhan 1 ay önce

teşekkürler çok işime yaradı gizli hesap görme

burcin 2 ay önce

nasil bakiliyor.ben bulamadim

ali zeynep 9 ay önce

teşekkürler webhakim

    Anonim 3 ay önce

    Bana yardımcı olursanız ben yapamıyorum bana yardım etsen

ahmet 10 ay önce

teşekkürler çok yardımcı oldunuz instagram gizli hesap görme de

Anonim 11 ay önce

okudum

Anonim 1 sene önce

mustafa abi nasıl bakcaz ya 😀