İnstagram Hashtag Takip Etme Özelliği Güncellemesi Geldi!

Ana Sayfa Haber İnstagram Hashtag Takip Etme Özelliği Güncellemesi Geldi!
Ebru Taş   İnstagram Hashtag Takip Etme Özelliği Güncellemesi İle İlgi Alanlarınız Tek Bir Yerde Toplanacak. İnstagram deyince aklımıza hashtag (#) ile paylaşılan İnstagram fotoğraflarının paylaşılması geliyor. Örneğin: #günaydın #spor #sağlık gibi. Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg İnstagram’ı satın aldıktan sonra gelen birçok güncelleme ile birçok yenilik getirmiştir ve şuan İnstagram’ı milyonlarca kişi kullanmaktadır.

Gelen yeni güncelleme ile kullanıcılar hashtag ile paylaşılan gönderilerini takip edebilecekler. Hashtag özelliği sayesinde ilgi alanlarınızın olduğu konularla paylaşılan gönderileri görebileceksiniz. Hashtag takip ederek instagram ana sayfanızda takip ettiğiniz hashtag’lerin gönderilerini yani fotoğraf ve videoları, ayrıca en son paylaşılan hikâyeleri görebileceksiniz.

İnstagram hashtag takip eme özelliği

Hashtag takip etme özelliği ile ilginizin olduğu veya merak ettiğiniz konuları tek tek aramanıza gerek kalmayacak. Yazdığınız hashtag altında “Takip Et” butonuna tıklayarak hashtag’leri takip edebilir ve ana sayfanızda gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Hashtag takip etme özelliği sayesinde yeni insanlar keşfedebilir ve takip edebilirsiniz. Dünyada paylaşan birçok kişinin içeriğini görebilirsiniz.

Hashtag takip etme özelliğinin tek eksi bir yanı hashtagleri bazı kullanıcıların gereksiz veya alakalı olmayan paylaşımlar ile kirletmeleri olabilir.

İnstagram hashtag takip etme özelliğini kullanmak için instagramınızı güncellemeyi unutmayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir