Instagrama Giriş Yapamıyorum! Instagram Çöktü Mü? Sadece Bende Mi?

Ana Sayfa Haber Sosyal Medya Instagrama Giriş Yapamıyorum! Instagram Çöktü Mü? Sadece Bende Mi?
  Instagram hataları olabilir, ancak önce cihazınızı kontrol edin.

 

İnternet bağlantınızı kontrol edin

instagram çöktü

Bazen, internetiniz kapanabilir ve farketmek sizin biraz zamanınızı alabilir. Bunun nedeni, tarayıcınızın ve uygulamalarınızın düzenli olarak gittiğiniz siteleri “önbelleğe alması” ve İnternet kapalı olsa bile sitenin eski sürümlerini yüklemesidir. Önbelleğin ötesine geçene kadar, özellikle de uygulamaların veri bağlantınızın yerine Wi-Fi kullanmasına izin veriyorsanız, sorunu görmezsiniz.

[contentcards url=”https://webhakim.com/instagramda-kac-takipciden-sonra-para-kazanilir.html” target=”_blank”]

Telefonunuzda veya tabletinizde iseniz, ekranınızın üst kısmına bakarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Wi-Fi kullanıyorsanız, Wi-Fi simgesine bakın; Kablosuz bağlantınız yoksa, çoğu Android telefonunda ve tablette simgeyi görmezsiniz. Apple’ın “grileşmiş” bir simgesi olacaktır. Wi-Fi sinyaliniz zayıfsa, tam bir sembol görülmez.

Farklı Bir Platformda Instagram’ı Kontrol Et

İnternetiniz çalışıyorsa, farklı bir platformdan Instagram’a giriş yapmayı deneyin. Örneğin, Instagram.com‘u kontrol etmek için telefonunuzdaki web tarayıcısını kullanın veya yayınlarının yüklenip yüklenmediğini görmek için bir arkadaşınızın telefonunu kullanın.

Instagram’ın Ortak Hatalarını ve Bilinen Sorunlarını Kontrol Etme

Instagram Çöktü mü

Ardından, Instagram’daki hatalara ve bilinen sorunlara bakın . Bu, kullanıcıların karşılaştığı genel sorunların sürekli güncellenen bir listesidir ve site genellikle bu bilinen sorun altında bir çözüm sunar. Bilinen sorunların çoğu iOS ve Android uygulamalarıyla ilgilidir. Bu nedenle, Instagram uygulaması çalışmıyorsa, web sürümü ise önce bu sorunları kontrol edin. Eğer yine sonuç vermediyse aşağıdaki adıma bakın.

Instagram’ın Dünyadaki Etkinliğini Kontrol Et

Instagram Çöktü mü

Bir sonraki adım, üçüncü taraf bir durum denetleyicisi kullanmaktır. Instagram’da bir hata kodunuz varsa, bunun bir yanıt sunup sunmadığını görmek için Google üzerinden çalıştırın. Down DetectorOutage.Report ve Is It Down gibi birkaç tanesinde aynı problem mevcut mu? Çünkü temel olarak hepsi aynı şekilde çalışırlar. URL’yi siteye girin ve size kapalı olup olmadığını söyleyecektir. Instagram burada da başlatılamıyorsa. O zaman yapabileceğiniz tek şey Instagram’ın siteyi düzeltmesini ve hatayı çözmesini beklemektir. Eğer bu adımda da bir problem yoksa cihazınızın denetime ihtiyacı vardır. Problem cihazınızdan kaynaklanıyor olabilir.

[contentcards url=”https://webhakim.com/instagram-toplu-takip-birakma.html” target=”_blank”]

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir