Instagram’da Artık Çevrimdışı Mesaj Gönderebilirsiniz !

Ana Sayfa Genel Instagram’da Artık Çevrimdışı Mesaj Gönderebilirsiniz !
  Facebook’un her yıl düzenlediği “F8 Geliştirici Konferansında” yapılan açıklamaya göre Instagram Android uygulaması için çevrimdışı destek özelliğinin aktif edildiği belirtildi.

Yani artık telefonunuz internete bağlı iken indirdiğiniz tüm fotoğraflar, videolar, yorumlar ve beğeniler, çevrimdışı olduğunuzdada devam edebilecek.

Twitter’dada bulunan bu özellik, daha önce açtığınız bir profil fotoğrafı, video, yorum ve beğeniler çevrimdışı olduğunuzdada görüntülenebilecek.

 

[ilgili_haber id=”2176″][/ilgili_haber]

 

Daha önce ziyaret ettiğiniz profilleride artık çevrimdışı görüntüleyebileceksiniz.

Bu özellik, mobil bağlantıların iyi olmadığı ülkelerde Instagram’ı çok kullanışlı yapacağı bekleniyor.Instagram, hikayeler bölümünü çevrimdışı özelliğiyle daha fazla kullanıcıya ulaşmak istiyor.

Şuanda Instagram‘ın 600 milyondan fazla kullanıcısı bulunmakta ve bunların yaklaşık 200 milyonu hikayeler bölümünü kullanmakta.( Bu istatistik Snapchat’in tüm kullanıcılarından daha fazla)

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta selfie çıkarmalarıyla gündeme gelen Instagram, bu ay çıkardığı ikinci yeni özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve günden güne artan kullanıcı kitlesi ile büyümeye devam ediyor.

 

[ilgili_haber id=”2003″][/ilgili_haber]

 

Facebook F8 konferansında bakalım daha ne gibi özellikler açıklanacak, merakla bekliyoruz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir