İnstagram’dan Fotoğraf ve Video Nasıl İndirilir?

Ana Sayfa Haber İnstagram’dan Fotoğraf ve Video Nasıl İndirilir?
Ebru Taş   İnstagram’dan Fotoğraf ve Video Nasıl İndirilir?

İnstagram, sosyal medya içerisinde en çok kullanılan platformlardan birisidir. İnstagram’ getirilen birçok yeni özellikler ile kullanıcı sayısı daha fazla olmuştur. Özellikler arttıkça ekstra kullanabileceğiniz uygulamalar çıkarılmıştır. İnstagram için kullanabileceğiniz bazı uygulamalar ile ilgili yazıyı şuradan okuyabilirsiniz: https://webhakim.com/instagram-icin-programlar.html

İnstagram’da izlediğimiz bazı videolar gerçekten hoşumuza gider, hatta repost yaparak kendi profilimizde paylaşırız. Bu videoları başka platformlarda veya arkadaşlarımızla whatsapp’ta paylaşmak için indirmek isteriz. Bazı fotoğrafları ekran görüntüsü almak yerine indirmeyi tercih edebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz uygulamadan bahsedeceğim.

Telefondan İndirmek İçin:

Telefonunuzdan hızlıca indirebileceğiniz uygulamalar mevcuttur. Bunu en basit şekilde yapabilen QuickSave for İnstagram adlı uygulama ile indirme işlemini yapabilirsiniz. İnstagram’da indireceğiniz fotoğraf veya videonun sağ taraftaki sekmeye basarak bağlantıyı kopyalayın seçeneğine basın. Direk link adresi kopyalanacaktır. Daha sonra QuickSave uygulamasını açın. Otomatik olarak uygulamaya düşecektir. İndirme butonuna tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Saniyelik bir indirme işlemi yapacaktır.

QuickSave for İnstagram

Bilgisayar’a İndirmek İçin:

İnstagram’ı bilgisayardan kullanmayı sevenlerdenseniz bideoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tarayıcınızdan şu siteye girin. http://www.videoindirme.net/instagram-video-indir

İnstagram video indirme

İndirmek istediğiniz videoların linkini kopyalayın. İndirmek için yapıştırın ve indir butonuna basın. İndirme işlemini tamamlayın.

İnstagram’dan video veya fotoğraf indirmek için bilmeniz gereken bir şey var. İndirmek istediğiniz sayfanın veya profilin gizli olmaması gerekiyor yani hesabın herkese açık olması gerekiyor. Yoksa link kopyalama işlemini yapamazsınız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir