Instagram’dan Yeni Özellik : Selfie İçinde Selfie

0
84

Instagram’ın çıkardığı yeni özellik, “selfie çıkartması” olarak adlandırıldı.Uygulamada artık mini bir selfie yeri olacak ve çektiğiniz görüntüleri ufak bir çıkartma içinde özel mesaj ile gönderebileceksiniz.

Peki Nasıl Çalışıyor ?

Hikayeler ve özel mesajlarınızın herhangi bir yerine yerleştireceğiniz çıkartmayı, selfie çıkartmasıyla birlikte ve kameraya dokanarak, küçük selfie’nizi çekebilirsiniz.İşlem bittikten sonra, tekrar boyutlandırıp, çerçeve ekleyebilirsiniz.

Son zamanlarda Snapchat ile ters düşen Instagram, son verilere göre Snapchat’e fark atmış durumda.Instagram’daki Snapchat’e benzer hikayeler bölümü daha fazla kullanıldı.Instagramdaki hikayeler bölümünü 200 milyon kişi kullanırken, Snapchat’in toplamda 158 milyon kullanıcısı var.Instagram hikayeler özelliğini ilk kullanmaya başladığında, Snapchat özentisi olarak adlandırılmıştı.

Ancak görülen o ki Instagram doğru birşeyler yapıyor ve Snapchat’in toplamda 158 milyon kullanıcısı varken, Instagram’ın sadece hikayeler bölümünü 200 milyon kişi kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here