Yılan Hikayesine Dönen iPhone 8 Hakkında Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı !

Ana Sayfa Haber Yılan Hikayesine Dönen iPhone 8 Hakkında Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı !
  

Okuma süresi : dakika


Hergün bir başka iPhone 8 söylentileri ile karşılaşıyoruz. iPhone 8’in çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri neredeyse yılan hikayesine döndü ve yine oldukça dikkat çekici gelişmeler yaşanıyor.

Bir türlü parmak izi okuyucusunu nereye koyduğu konusunda net bir karar alamadığımız iPhone 8’in şimdide renkleri konusunda büyük iddialar var.

Son yıllarda bunun sinyallerini veren Apple, son çıkardığı iPhone 7’de kırmızı rengini kullanmıştı. iPhone 6S ile, Rose Gold rengini kullanmıştı. Amacının tabiki daha büyük satış rakamına ve daha çok kullanıcıya ulaşması olduğunu düşünürsek, yeni renk hamleleri ile bunu başarmış gibi görünüyor.

Şimdi ise Apple’ın 10. yıl dönümü olması sebebiyle yeni çıkacak olan iPhone 8 hakkında sır vermiyor. Çok dikkatli çalışan Apple, yeni seride çok ilginç ve farklı tasarım renkleri ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Gelen raporlara göre, dört farklı renkte çıkacak olan iPhone 8’in en ilgi çeken kısmı, çıkacak olan renklerinin içerisinde “ayna gibi” bir renk barındırıyor olması.

Atılan bir tweet’te ayna modeli çıkacak olan iPhone 8’in, siyah ve gümüş renginde olabileceği belirtiliyor.

Diğer bir iddia ise, bir türlü yeri kesinleşmeyen parmak izi sensörü.

Geçtiğimiz haftalarda cihazın arka kısmına konulması kesin gözü ile bakılan sensörün, şimdide tamamen kalkacağı ve bunun boşluğunu yüz tanıma sistemi ile dolduracakları belirtiliyor.

iPhone 8’in çıkış süreci, özellikleri ve fiyatı ile ilgili sizde düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir