Covid-19 salgınından dolayı evden çıkmak istemeyen ama evde de bir şeyler yaparak para kazanmak isteyen kadınların tercih ettiği evde paketleme işi oldukça fazla araştırılmaktadır. Bilindiği üzere İŞKUR destekli evde paketleme başvurusu nasıl yapılır, merak edilmektedir. Ev hanımlarının evde de olsa çalışma hayatının içinde olmasını sağlayan İŞKUR’un desteklediği evde paketleme işi nasıl yapılır? İŞKUR evde paketleme işi aylık ne kadar kazandırıyor? Peki, İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Hepsine bakalım.

ISKUR evde paketleme isi basvuru formu 2020

Koronavirüsün de etkisi ile son zamanlarda en çok tercih edilenlerden biri de evde paketleme işi oldu. Ev kadınlarına destek olmak maksadıyla İŞKUR’un desteklediği evde paketleme işinde; sabun, kulak çubuğu paketleme, poşet katlama ve nikah şekeri gibi işler bulunmaktadır. Bu şekilde evde para kazanma olunca detayları çok fazla araştırılmaktadır. Hemen aşağı kısımda tüm detayları bakalım.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Başvurusu Nereye Yapılır?

ISKUR Evde Paketleme Isi Basvurusu Nereye Yapilir

Kadınları daha çok ilgilendiren bir iş olması sebebi ile kadınlar arasında çok daha fazla konuşulan ve kulaktan kulağa yayılan evde paketleme başvurusu nereye yapılır merak ediliyor. Şimdi detaylarına bakalım.

1- Evde paketleme işi yapmak isteyenler, en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptıracak. 

2- Kayıttan önce ise İŞKUR evde ek iş başvuru formunu dolduracak.

3- Formun doldurduktan sonra, İŞKUR evde paketleme işine başvurmak isteyen kadınların eğitim sertifika belgeleri meslek danışmanı tarafından kayıt edilecek.

4- Kayıt sonrasında ise alınan iletişim bilgileri sisteme girilecek.

Sisteme kaydı yapılan kişiye uygun evde paketleme işi geldiğinde, verdiği iletişim bilgisinde İŞKUR tarafından SMS gönderilecek. Son olarak ise gelen SMS doğrultusunda işi kabul eden ev hanımları para kazanabilir.

İŞKUR İş Başvurusu için tıklayın

İŞKUR evde paketleme işi aylık ne kadar kazandırıyor?

ISKUR evde paketleme isi aylik ne kadar kazandiriyor

İŞKUR evde paketleme işi ayda ne kadar kazandırıyor, çok merak edilmektedir. Tabi bu birazda sizlerin becerisine ve paketlediği işe göre değişim göstermektedir. Ortalama olarak el çabukluğu gerektiren bu işlerde günlük ortalama 4 saat çalışarak ev kadınlar aylık 1000 TL üzeri para kazanabilir.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER