Bu Kadarına da Pes : Öğretmen, Ek Kredi Vermek İçin İşkence Yaptı !

Ana Sayfa Haber Bu Kadarına da Pes : Öğretmen, Ek Kredi Vermek İçin İşkence Yaptı...
  Amerika’da bulunan Ohio eyaletindeki öğrenciler, cezai bilim teknolojisi dersinden ekstra kredi almak istediler ve bunun karşılığında bakın, öğretmen, öğrencilerine ne yaptı.

Ohio’ da bulunan Barberton Lisesi öğrencilerine, ekstra kredi almak için, öğretmenin bazı şartları oldu ve öğrenciler bunu kabul etti.

Öğrenciler, yüzlerine biber gazı sıkılmasını kabul ettiler ve aileleri tarafındanda onaylanmış bir kağıt alarak bu ilginç olaya katıldılar.

 

Öğretmen,-Ek-Kredi-Vermek-İçin-İşkence-Yaptı-p-1717

 

Görüntülerde, okulun bahçesinde, öğrencilerini bir duvara dizmiş olan öğretmen, tek tek yüzlerine biber gazı sıkıyor. Video sırasında, öğretmen lütfen karşı koymayın ve uyun gibi sözler söylüyor ve bu sırada video’dan göründüğü kadarı ile arkasında da bir polis memuru duruyor.

 

Öğretmen,-Ek-Kredi-Vermek-İçin-İşkence-Yaptı-p-1716

 

Olayın ilginç tarafı, videoyu çeken, orda acı çekenlerden Zach adlı çocuğun annesi. Melody adlı anne Inside Edition Haber kanalına şunları söyledi :  ” Bunun çok acılı olduğundan eminim, ancak onunla gurur duydum dedi”  ve ” Bunu yapan bütün çocuklarla gurur duyuyorum” dedi.

Şaşkınlık yapacak bir diğer açıklama ise, olaya katılan öğrenci ailelerinin, onay verdiği kağıtta ” Her öğrenci bu kimyasal madde’ den alacak. Yaklaşık 30 dakika veya 1 saat boyunca gözlere ve burun bölgesine tahriş ve yanma hisse yaratacaktır. ” yazıyordu, aileler bu kağıdı onayladı ve imzaladı.

 

Ülkenin haber şirketi Inside Edition’un, YouTube üzerinden yayınladığı video’yu burdan izleyebilirsiniz. Görüntüler oldukça korkunç görünüyor, ancak bunlar yaşanırken, tüm o çocukların aileleri, tam olayın yanında çocuklarını izliyorlardı.

[ Inside Edition / YouTube ]

Kaynak : http://www.insideedition.com/headlines/23424-school-under-fire-for-pepper-spraying-students-as-part-of-criminal-science-class

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir