Bin aydan daha hayırlı olan Ramazan Ayının habercisi olan Regaip kandilimiz kutlu olsun.

Şubat ayı Regaip kandilini Allah’ın izniyle kutluyoruz. Bu mübarek gün bin aydan daha hayırlı olan Ramazan ayının habercisidir. Regaip Kandili Mesajları işte mükemmel mesajları.

Regaip Kandili Mesajları 2022 | Kısa ve Öz Kandil Mesajları

Regaip Kandili Mesajlari

WhatsApp’tan veya sms yolu ile akrabalarına 2022 yılında regaip kandili mesajlarını resimli olarak göndermek isteyenlere özel resimli ve güzel kandil mesajları var. Aşağıya bazılarını sizler için sıraladık ve Tevbe Ayetleri videosunu da gönderin diye aşağıya ekledik.

Resimleri indirmek için üzerine tıklayıp, daha sonra basılı tutun veya ekran görüntüsü alın.

regaip kandili mesajlari resimli 2020

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu kardeşini de an bu gece. Allah senden razı olsun. Hayırlı kandiller kardeşim.

regaip kandili mesajlari resimli 2020

Gelişiyle kalbimizi aydınlatan bu mübarek gecede, gönlümüze nur saçan, bütün insanlığa güneş gibi doğan, sevgili peygamberimizin şefaatine nail olmanızı temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

regaip kandili mesajlari resimli 2020

Allah’ın İzniyle Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle, Rabbim hayırlı dualarımızı kabul eylesin. Kandiliniz Mübarek Olsun. Allah’a Emanet Olun.

regaip kandili mesajlari resimli 2020

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın ve daha çok yalvarın Rabbinize. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kandilin mübarek olsun…

regaip kandili mesajlari resimli 2020

Günler dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor bizlere. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Rabbim kandilimizi hayırlara vesile eylesin. Kandiliniz mübarek olsun.

regaip kandili mesajlari resimli 2020

Tevbe Ayetleri Videosunu Kaçırmayın, Ruhunuzu Dinlendirecek Bir Video

Sema kapılarının sonuna kadar açılıp Rabbimizin rahmetinin sağanak sağanak yağdığı bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle. Rabbim her sene bu zamanlara çıkarsın inş. Hayırlı Kandiller.


Bu mübarek günlerin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize Nur’u ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kardeşlerim. Kandiliniz mübarek olsun…


Rabbimizin rahmeti bereketi sizinle olsun, Allah’ın izniyle gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs olsun, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz hayırlı olsun…


Bugün ellerini semaya aç ve gönlünü Mevla’ya aç, en gizli en samimi dualarını yap ve Rabbim o ne güzel vekildir de ve bu kardeşini de unutma. Kandilin mübarek olsun.


Allah’ın rahmeti ve bereketi sizinle olsun ve gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs olsun, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.


Bu gece hayırlı bir gecedir. Yüreklerimiz ibadetle çarpsın ve Rabbim imanlarımızı arttırsın, gönüllerimiz bir olsun Kandiliniz mübarek olsun…


Gün vardır bin yıldan uzun gelir bize ve bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bu hayırlı gecede dua edelim Rabbimiz’e Hayırlı kandiller…


Gel ey Muhammed (s.a.v) bahardır dualar ardında saklı aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi Miractan iner gibi gel gel Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun…


Hayır yapılan işler insanı kötü ölümden korur. Gizli sadaka Allah’ın gazabını giderir. Sıla-i rahim, akrabalara iyilikte bulunmak Allah’ın izniyle ömrü uzatır. Bu mübarek günde bu ibadetlerimizin kabul olması dileğiyle kandiliniz kutlu olsun.


Konsun pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler. Mübarek akşamdır, gelin okuyalım Fatihalar Yasinler Tebareke ve Ammeler… Kandiliniz mübarek olsun, gönülleriniz sevgiyle dolsun.


Allah’ın izniyle kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere. Kandiliniz mübarek olsun…


Affımıza vesile olması dileklerimle, kandilinizi tebrik ederim. İyi kandiller.


Bu gece kandil gecesi dua edelim. Yürekler bir atsın bu gece günahlarımız affolsun inşaAllah. İyi kandiller.


Kandilin mübarek olsun. Allah (c.c)  sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin inş, kandilin mübarek olsun…


Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun, Kandiliniz mübarek olsun.


Bu gece kandil gecesi ve bu gece günahtan kurtuluş gecesi. Haydi dua edelim Rabbimize. Temizlensin günah defterleri. Kandiliniz mübarek olsun.


Kandiller berekettir, umuttur, gözyaşıdır, yakarıştır ve özlemdir. Bu mübarek günlerde çokca dua edelim birbirimize. Hayırlı kandiller.


İlahi esintilerin kalpleri okşadığı ve bir anın bir asra bedel olduğu bu gece de dualarda birleşmek dileğiyle. Kandiliniz mübarek olsun. Hayırlı kandiller.


Gül dalında güzeldir. Dikense gül ile güzeldir. Toprak yeşille, gök ise mavi ile güzel. Gözler manayla ve eller duayla güzel. Şu mübarek günlerde gelin hep beraber Rabbimize dua edelim. Hayırlı kandiller.


Bu günlerin feyzi üzerinize olsun. Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nur’u ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandilin mübarek olsun…


Bir damla umut serpilsin yüreğine. Bin tatlı umut dolsun günlerine. Hayallerin gerçekleri bulsun ve hayırlı duaların kabul olsun. Kandilin mübarek olsun.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER