Bir Youtube videosunda adam kanguruya yumruk atıyor. Saatler sonra Kanguru'nun tek başına adamın evini bastığı görüntüleniyor.

Ormanlık bir alanda çekilen Youtube videosunda, bir adam tahminimizce köpeği kangurunun elinden kurtarmak için yanına koşuyor.

Köpeği bırakmayan kanguruya doğru ilerleyen adam Kanguruya öyle bir yumruk atıyor ki Kanguru kendinden geçiyor ve ne olduğunu anlamıyor. Açıkçası olaydan ucuz bir şekilde kurtulan adam direkt olarak kangurunun yanından ayrılıp gidiyor.

Kanguru Tek Başına Yumruk Yediği Adamın Evini Bastı

Kanguru’da aynı şekilde arkasına bakmadan kaçıp, gidiyor. Asıl olay ise sonrasında, saatler sonra kangurunun adamın evine gelip, cama vurduğu ve sanki Rövanş almaya gelmişçesine sinirli olduğu görünüyor.

Kangurular hakkında bilgi vermek gerekirse, Kangurular açık kahverengi rengine sahipler. Bildiğiniz gibi kalın ve cepleri mevcuttur. Bu cepte yavrularını saklıyorlar.

Kangurular hızlı bir şekilde sekebiliyorlar. Genelde Avustralya’da yaşayan bu canlılar memelidir. Bitkilerden ve doğada, ağaçta yaşayan böcekleri besin kaynağı olarak kullanırlar.

Kangurular sekerek ilerlerler ve yürüyemezler. Kuyrukludurlar ve genelde bu kuyrukların boyu 1 metredir. Kulakları büyüktür. Genelde 20 sene yaşayan bu canlılar, kavga etme konusunda iyidirler.

Sıcak bölgelerde yaşayabilen bu canlılar, ortalama 50 kg ağırlığındadırlar. Bu bilgi gerçekten ilginizi çekebilir, ortalama 50 km/saat hızla zıplayabilirler. Yani zıplaya zıplaya gelip bir tekme veya yumruk attığında araba çarpmış hissi oluşabilir.


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 3 sene önce

Allah kahretsin Vodafone verdiği hizmetin! Kimseye ulaşamıyoruz, müşteri hizmetlerine bağlanamıyoruz, internet zayıf, çekim zayıf. Problem oluyor konuşacak insan yok.