• Ana Sayfa
  • İnternet
  • Karantina Günlerinde Almak İsteyeceğiniz 5 Ürün (Özellikle Sakal Düzeltici İnanılmaz)
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte cihazlarda ve ürünlerde inanılmaz gelişimler kaydetmiştir. Geliştiriciler ve tasarımcılar sürekli insanların işlerini daha da kolaylaştırmak için teknolojik ürünler geliştirmektedir. Bunlardan bazılarına bakalım.

Birbirinden farklı tasarımların prototipi üretilmeye başlandı. Bunlardan bazıları günlük yaşamızda işe yarayacak gibi duruyor. Tabi ki geçmişte bir çok tasarımlar yapıldı ama günlük hayatta pekte tutmadı fakat bu icatlar ve tasarımlar tutacağa benziyor, bunlara bir göz atalım.

Gelecekte Sahip Olmak İsteyeceğimiz 5 Teknolojik Ürün

1- Akıllı Yatak

akilli yatak webhakim

Bu inanılmaz yatak, uyku sırasında sağlık durumunuzu takip edebilir, vücudunuza bağlı olarak yatak şeklini değiştirebilir. Örneğin, horlamaya başlarsanız, başınızı horlamayı durduracak kadar yukarı hareket ettirir ancak sizi uyandırmaz. Uyku sırasında sizi uyandıracak akıllı bir alarmı vardır, böylece her gün daha rahat bir uyku içinde olabilirsiniz.

2- Robot Çocuk Bakıcısı

robot çocuk bakicisi

Bebek monitörleri artık o kadar şaşırtıcı değil ama bir robot bebek bakıcısına ne dersiniz?  Bu gerçekten sevimli cihaz bir bebeğin ağlamasını tespit edebilir ve ebeveynleri ve yardım etmeye giderken bilgilendirebilir.

Robot ayrıca çocuğu müzikle sakinleştirebilir ve hatta bir hikaye anlatabilir. Dahası, yüzleri tanıyabilir, havayı temizleyebilir, oda sıcaklığını kontrol edebilir ve ebeveynlere çocuklarının fotoğraflarını ve videolarını gönderebilir.

3- Vr Moto Simülatörü

vr moto simülatörü

Simülatör Xbox, PlayStation, Nintendo ve Windows cihazlarıyla uyumludur. Bu teknolojiyi geliştiren İspanyol şirkete göre, cihazları gerçek bir bisikletçinin hissettiği şekilde mümkün olduğunca yakın hissetmenizi sağlayabilir. Dahası simülatörden düşmek neredeyse imkansız.

4- Bardak Soğutucu

bardak soğutucu

Bu bardak altlığı, bir buzdolabından yaklaşık 6 kat daha hızlı soğutuyor ve gün boyunca istenen sıcaklığı koruyor. Soğutucunun boyutu çoğu standart şişe ve alüminyum kutu ile uyumludur ve hatta sıvıyı cihazın fincanına bile dökebilirsiniz.

5- Sakal Düzeltici

sakal düzeltici

Son olarak sakallarını temiz tutmaktan hoşlanan ve salgın günlerinde berberlere gidemeyenler için birebir olan sakal düzeltici sizin yardımcınız olacaktır.

Herhangi bir uzunluk ve şekle sahip sakallar için iyidir tıraş olurken hataları sıfıra indirecektir. Sipariş vermek için ise buradan bakabilirsiniz.


Trend içerikler

Kaynak : https://brightside.me/creativity-design/13-things-from-the-future-we-want-to-have-right-now-678760/
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!