Karne Hediyesi Tadında, Tatilde İzleyebileceğiniz En İyi Filmler

Ana Sayfa Haber Karne Hediyesi Tadında, Tatilde İzleyebileceğiniz En İyi Filmler
  

Okuma süresi : dakika


Karneler alındı ve sonunda beklediğimiz tatil geldi, çattı. Tatilde sıkıntıdan paylatıp, ne yapsam diye düşünmemeniz için, yakında vizyona girecek, karne hediyesi tadında en iyi filmleri sizler için derledik.

1Arabalar 3 ( Cars 3 )

Animasyon filmi denildiğinde, akla ilk gelen filmler arasında olan Arabalar filmi, bu yılda efsane geliyor. Yaş kaç olursa olsun, büyükten küçüğe herkesin ilgi odağı olan film, 16 Haziran’da vizyona girecek.

2Transformers 5 : Son Şövalye

Robot tarihini değiştiren ve muhteşem efektleri ile görsel şölen deneyimi yaşatan Transformers serisi Son Şövalye serinin son filmi olması nedeni ile kesinlikle gidilmesi gereken bir film.

Yeni deneyimler yaşayacağınız filmde Optimus’un yokluğunda, yeni otobot lideri Hot Rod olacak gibi görünüyor. Çok fazla detay vermeden filmi vizyonda izlemenizi tavsiye ederiz.

Transformers 5 : Son Şövalye, 23 Haziran’da vizyona girecek.

 

 

3Örümcek-Adam : Eve Dönüş ( Spider-Man: Homecoming )

Genç aktör Tom Holland’ın başrol oynadığı Eve dönüş filmi, normalde 2016 tarihinde vizyona girecekti ancak, Örümcek Adam filminin haklarında iki büyük yapım şirketi Sony Pictures ve Marvel anlaşınca yeni serinin 2017′ de çıkacağı açıklanmıştı.

Keyifle seyredeceğiniz Eve Dönüş filmi, 7 Temmuz’ da vizyona girecek.

4Maymunlar Cehennemi 3: Savaş

Bilim-kurgu denilince akla ilk gelen efsane filmler arasına giren Maymunlar Cehennemi, gerek konusu, gerek kurgusu ile milyonlara ulaşmış bir filmdir.

Filmi izlerken, hayvanların, insanoğlundan çektiği yeter diyebilirsiniz. İlgililerin merak ve heyecan ile beklediği film 14 Temmuz’da vizyona girecek.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir