Square Enix, D 23 Expo 2017 esnasında resmi olarak Kingdom Hearts 3’ü duyurdu.

Square Enix ve Disney Interactive Studios tarafından geliştirilen Kingdom Hearts video oyunununda, Kingdom Hearts 3’ün 2018 yılı içerisinde Play Station 4 ve Xbox One’a gelmesi bekleniyor.

The Epic Final Fantasy ve Disney Crossover RPG serisinde, uzun zamandır çıkması beklenen Kingdom Heart III nihayet bir çıkış tarihi verdi. Dün Disney’in D 23 fuarında gösterilen oyunun yeni oynanış fragmanında,  bir Toy Story (Oyuncak Hikayesi)  temalı fragman yayınlandı.

Oyuncak Hikayesi Dünyası Kingdom Hearts Evrenine Dahil Edildi

Oyunun oynanış fragmanında gösterilen görüntüler, Woody ve Buzz Lightyear ile bir araya gelen Donald ve Goofy’nin oyunu daha da derinlemesine, daha fantastik bir savaş sistemi ve ultra parlak görseller ile harika gözüküyor.

Kingdom Hearts video oyunu fanları, yaklaşık 13 yıl gibi bir aradan sonra Kingdom Hearts III’ü büyük  heyecan ile  karşıladı. (Kingdom Hearts 2’nin piyasaya sürülme tarihi 22 Aralık 2005 idi.)

Kingdom Hearts serisinin yönetmeni Tetsuya Nomura, Kingdom Hearts III’te Toy Story dünyasının tanıtılması üzerine, Disney Pixar’ın Oyuncak Hikayesi dünyasını, Kingdom Hearts evrenine dahil ettiklerinden dolayı çok heyecan duyduklarını, oyun için daha fazla ayrıntılı bilgiye ulaşmak için de biraz daha beklenmesi gerektiğini söyledi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir