Kirakira+ Uygulaması İle Fotoğraf ve Videolar Işıldasın!

Ana Sayfa Haber Kirakira+ Uygulaması İle Fotoğraf ve Videolar Işıldasın!
Ebru Taş   Kirakira+ Uygulaması İle Fotoğraf ve Videolarınıza Işıltılar Katın

Kirakira+ son zamanlarda özellikle İnstagram kullanıcılarının fotoğraf ve videolarında kullandıkları parıltılı efekt yapmaya yarayan uygulamadır. Özellikle yabancı ünlülerde ve bloggerlarda yaygınlaşan ve şimdi birçok instagrammer kullanmaya başlamıştır. Peki kirakira+ uygulaması nedir, nasıl kullanılmaktadır?

kirakira+ app

Kirakira+ Nedir?

Kirakira+ fotoğraf ve videolarınıza parıltı, ışıltı katmaya yardımcı olur. Özellikle aksesuar ve kıyafetlerde kullanılan kirakira+ çektiğiniz şeyin daha gösterişli gözükmesini sağlar. Bu yüzden bazı ünlülerin, vlogger ve bloggerların gözde uygulaması olmuştur diyebiliriz.

Kirakira+ app

 

Kirakira+ Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için fotoğraf veya video özelliğinden herhangi birini seçin. Bir eşya, bir aksesuar, kıyafet ne olursa kirakira algılayacak ve parlak olan kısımlara ekstra parıltı katıyor. Çektiğiniz şeyin parlak olması önemli kirakira+ daha iyi algılayacak ve ışıldatacaktır.

kirakira+ nasıl kullanılır

Kirakira+ Nasıl İndirilir?

Uygulama şuanda yalnızca iOS cihazlarda kullanılmaktadır. App Store’dan 0,99 dolara satın alarak kullanabilirsiniz. Uygulama ücretli olarak indirilmektedir. Maalesef henüz Android cihazlarda sürümü mevcut değildir. Android cihazlar için kirakira+ benzeri uygulamalar bulunmaktadır. Kirakira+ kadar başarılı olmasa da belki işinizi görebilirler.

https://itunes.apple.com/us/app/kirakira/id955687901?mt=8

İnstagram’da gördüğünüz hikayeler, fotoğraflar ve videolardaki ışıltıların sahibi bu uygulama 🙂 Sizde deneyerek daha gösterişli paylaşımlar yapabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir