TV 8’de reyting rekorları kıran ve ekranların sevilen dizisi haline gelen Kırmızı Oda’nın Meliha karakteri veda etti. Bilindiği üzere Kırmızı Oda’da Meliha karakterini canlandıran Evrim Alasya diziden ayrıldı. Sosyal medya hesabından diziye veda ettiğini açıkladı. Peki, Evrim Alasya Kırmızı Oda’dan neden ayrıldı? Detaylarına bakalım.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Cem Karcı’nın, senaristliğini Banu Kiremitçi Bozkurt’un üstlenmektedir. Bu arada başrollerini Binnur Tülin Özen, Kaya, Meriç Aral, Burak Sevinç ve Halit Özgür Sarı’nın paylaştığı Kırmızı Oda’nın 7. bölümünde Evrim Alasya’nın canlandırdığı Meliha karakteri veda etti.

Kırmızı Oda dizisinde başarılı oyunculuğuyla herkesin beğenisini sağlayan Evrim Alasya, instagram hesabından veda mesajı yayınlandı. Alasya veda paylaşımında, “Koca bir ekibin bir kısmı. Sağolsunlar beni çok güzel ağırladılar. Ben gidene kadar gözümün içine baktılar. Meliha aşkla gidiyor” notunu yazdı.

Kırmızı Oda’nın Meliha’sı Evrim Alasya, Kırmızı Oda’dan neden ayrıldı?

Aslında olağan senaryo gereği Evrim Alasya diziye konuk oyuncu olarak katılmıştı. Diğer yandan ise Meliha’nın Kırmızı Oda macerası ise 7 bölüm sürdü. Son olarak ise ünlü oyuncu, Şahmeran dizisinde başrol oynayacak.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!